• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עמותת יחדיו קיבלה אות הוקרה בכנס "רואים אור"

עמותת יחדיו קיבלה אות הוקרה מהשדולה לעידוד יזמות חברתית-קהילתית בכנס ״רואים אור״ בכנסת ישראל שהתקיים לציון יום המודעות הבינלאומי לאנשים עם מוגבלויות

מימין - יאיר באר מנכל עמותת יחדיו, ד״ר אסתר לוצאטו, יו״ר עמותת יחדיו, חה״כ אלי אללוף, חה״כ יהודה גליק (צילום: צבי תקשורת)

בכנסת התקיים כנס ״רואים אור״ בהובלת חה״כ יהודה גליק ובמסגרת השדולה לעידוד יזמות חברתית-קהילתית. בכנס, שהתקיים ביום הבינלאומי לשילוב אנשים עם מוגבלויות, העניק חה״כ גליק אות הוקרה לעמותת יחדיו על פעילותה לשילוב אנשים עם מוגבלויות ועל פועלה בדרום בכלל. 

את הכנס פתחה מקהלת בית ספר רננים המשלב ילדים עם מוגבלויות ובכניסה לו הוצגה תערוכת ציורים של מטופלי עמותת יחדיו מפרויקט רב נכותי ״מיוחד״ ומפרויקט ״בשבילך״ לטיפול בנשים בזנות. 

חה״כ יהודה גליק: ״זהו יום מאוד מרגש עבורי. אני שמח שיש לי את הזכות לקיים את הכנס הזה, שיצא במקרה גם ביום הראשון של חנוכה ויש בו הרבה אור. כשנכנסתם ראיתם תערוכת ציורים, זו אינה תערוכה רגילה. אלא תערוכת ציורים שצוירו ע״י אנשים עם מוגבלויות וע״י נשים שמתמודדות עם יציאה ושיקום מזנות. זוהי תוצאה של עמותה מיוחדת במינה שפועלת בדרום, עמותת יחדיו. 

במעמד קבלת האות קרא *מנכ״ל עמותת יחדיו, אל״מ (מיל.) יאיר באר*, מכתב אישי שכתבה אישה שיצאה ממעגל הזנות שלא הותיר עין יבשה. באר ניצל את ההזדמנות להודות למי שהעניק לו את האות, יו״ר ועדת העבודה, הרווחה והבריאות, חה״כ אלי אללוף, על כך שהביא אותו לעמותה לפני כשש שנים. אללוף הודה לבאר על פעילותו וכן ליו״ר העמותה, הד״ר אסתר לוצאטו. 

בכנס השתתפו מנכ״לים רבים מהעמותות המשתתפות, ביניהם מנכ״לית עמותת אנוש, וח״כים וסגני שרים שהגיעו להעניק את אותות ההוקרה, ביניהם סגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי, סגן שר הביטחון, הרב אלי בן דהן, חה״כ מירב בן ארי, חה״כ שרן השכל, חה״כ יפעת שאשא ביטון ועוד.

תגובות

End of content

No more pages to load