• 25 נובמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סיירת הסופגניות

ובדי אדמה ובני משפחותיהם מביאים את שמחת חג האורים בעשרות מוקדים בבאר שבע

מפיצים אור בעיר (צילום: עוזי אברהם)

עשרות מעובדי אדמה מכתשים מחלקים במהלך השבוע אלפי סופגניות במוקדים רבים ברחבי העיר באר שבע. כבר בשבוע שעבר (ד') התכנסה סיירת הסופגניות של עובדי אדמה מכתשים בבית הספר מענית בבאר שבע יחד עם ראש העיר, רוביק דנילוביץ', לאירוע חנוכה המסורתי בסניף כנפיים של קרמבו. הם נפגשו עם הילדים והנערים וחילקו להם ארגזי סופגניות מתוקים ומפנקים, לא לפני שקיימו טקס חנוכה מרגש יחד עם כל החניכים, המדריכים וההורים.

מרגש במיוחד לראות כי בשנים האחרונות נרתמים יותר ויותר עובדי אדמה מכתשים למה שמכונה "סיירת הסופגניות" של אדמה – במסגרת פעילות הסיירת עובדי וילדי העובדים של החברה נרתמים בשעות אחר הצהרים לחלק סופגניות ברחבי העיר באר שבע. השנה, תגיע הסיירת בין היתר גם לבית האבות משען, מסעדת באר שובע, בתי גיל זהב ומסגרות לאנשים עם צרכים מיוחדים.

הסיירת שמפיצה שמחה לאלפי ילדים, בני נוער וקשישים הינה חלק מהפעילות של אדמה למען הקהילה בעיר, כאשר עם מרבית המוקדים הללו נמצאת החברה בקשר קבוע במהלך השנה. כך למשל, את הפעילות של סניף באר שבע בכנפיים של קרמבו מלווה אדמה מאז תחילת פעילות העמותה בעיר באר שבע.

רחל לוי, מנהלת קשרי קהילה באדמה ציינה כי "אנו באדמה שואבים סיפוק רב מן העובדה שמידי שנה מצטרפים עוד ועוד מתנדבים ומתנדבות מהחברה לסיירת הסופגניות, שמפיצה אהבה, רוח של שמחה ונדיבות לב ברחבי העיר. חברי הסיירת אף רותמים את בני משפחתם וחושפים אותם לערכים של נתינה והיכרות עם אוכלוסיות מגוונות בעיר. סיירת הסופגניות היא נדבך נוסף בפועלה של אדמה מכתשים בקהילה בשילוב עובדיה, המתנדבים".

תגובות

End of content

No more pages to load