• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מנסים לבנות עתיד טוב יותר בשכונה בה הם גדלים

הענקת תעודה לאחד מילדי המועדונית (קרדיט בית מוריה)

במהלך החודש האחרון עברו ילדי מועדונית שכונה ג' של עמותת בית מוריה בשיתוף אגף הרווחה בעיריית ב"ש, שיעורים והפעלות בנושא ניקיון ושמירה על איכות הסביבה. ביום האחרון של הפרויקט, באירוע השיא, הסתובבו הילדים יחד עם צוות המועדונית וביצעו פעילויות ניקיון בשכונה. השבוע, בתום החודש, קיבלו הילדים תעודות הוקרה על פעילותם.

הילדים התחילו מלנקות את המועדונית והרחוב הסמוך לה. לאחר מכן התקדמו משם לרחובות נוספים בשכונה ואף לרחובות בהם המשפחה שלהם מתגוררת. המטרה של הפרויקט הייתה כמובן ללמד את הילדים ערכי שמירה על איכות הסביבה, החשיבות בשמירה על הניקיון ברחוב וכמובן עזרה לזולת.

השבוע, בתום החודש, הגיע מנכ"ל עמותת בית מוריה, ציון חדד, לחלק לילדים תעודות הוקרה אישיות על "השתתפות בחודש הניקיון למען סביבה נקייה יותר". "הילדים למדו שיעור חשוב" סיפר ציון חדד. "זה לא מובן מאליו שילדים קטנים יצאו לנקות את הרחובות כדי לעזור לשכונה בה הם גרים. אני חושב שפעילות המועדונית בשכונה ג' היא חשובה ביותר וחודש הניקיון בו הם לקחו חלק הוא דוגמה טובה לערכים החינוכיים שהילדים מקבלים. אני מודה לצוות המועדונית על ארגון הפעילות ועל ההתמדה במשך חודש שלם ומאחל שהילדים יהוו דוגמה לכלל תושבי השכונה לצאת לפעול למען סביבה וקהילה טובה יותר".

טוהר צוברה, מנהלת הבתים החמים בבית מוריה, סיפרה: "במהלך החודש לימדנו את הילדים על חשיבות הניקיון ושמירה על איכות הסביבה. חשנו צורך להוציא את הילדים מעבר לקירות על מנת ללמוד דרך הידיים ולחוש את האחריות שמוטלת על כל אחד מאיתנו בשמירה על הבית שלנו, השכונה והעיר שלנו. לכן החלטנו לצאת למבצע שיא שבו יצאנו לנקות את רחובות השכונה בעזרת צוות המועדונית ובעזרת מתנדבים ממכינת "ארז". אנו שואפים לגדל ילדים המעורים באחריות הסביבתית שיהפכו למנהיגים החברתיים הבאים, תודה רבה לצוות -סימה בן נפלא, רחל כהן, אביה אמיר, שקמה כנר וציפי הדר וכמובן למכינת ארז הנפלאים".

תגובות

End of content

No more pages to load