• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כשתרומה לקהילה וטכנולוגיה נפגשים

עדן (צילום פרטי)

כשסיימה תיכון, רצתה עדן טיגיסט מולו להתחיל ללמוד בעתודה טכנולוגית ולהתפתח מקצועית בתחום התקשוב עוד לפני הגיוס לצה"ל. עדן, בת 18, אשדודית במקור, חיפשה מסגרת שתתאים לה ותספק לה מענה מקצועי באזור הדרום. כששמעה על העתודה הטכנולוגית לתקשוב שנפתחה השנה בבית הספר אמי"ת טכנולוגי בבאר שבע, היא החליטה שהיא רוצה ללמוד שם למרות המרחק מהבית והמשפחה שבאשדוד.

דר' ירון נעים, מנהל העתודה הטכנולוגית אמי"ת, בחן פתרונות אפשריים שיוכלו להקל על עדן במהלך הלימודים עם הנסיעות בקו באר שבע-אשדוד. לא עבר זמן עד ששמע על א', בת ה80 מבאר שבע, שחיפשה בחורה צעירה שתתגורר אצלה בדירה ותארח לה חברה כדי להפיג את הבדידות ומיד הפגיש בין השתיים. כשעדן נפגשה עם א' בפעם הראשונה הן מיד התחברו וגילו שיש להן הרבה תחביבים משותפים, במיוחד לצפות בטלוויזיה בתכנית הבישול "MKR המטבח המנצח". מאז עדן מתגוררת בביתה של א' והן מבלות יחד בכל יום מהרגע שעדן חוזרת מהלימודים.

עדן טיגיסט מולו סיפרה: "אני שמחה שהתחלתי ללמוד בעתודה הטכנולוגית אמי"ת, כיף ללמוד ולגלות בכל יום דברים חדשים, אני יודעת שאני אעסוק בתחום התקשוב בעתיד ובגלל זה חשוב לי להתחיל ללמוד כבר עכשיו עם סיום התיכון. הקשר שלי עם א' הוא טוב מאוד והחיבור בינינו מצוין, כיף לדעת שאני מצליחה גם לתרום לקהילה וגם להתפתח מבחינה מקצועית בו זמנית".

תגובות

End of content

No more pages to load