• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משה אביסרור קיבל אות מפעל חיים על פעילותו בענף הנדל"ן

משה אביסרור מקבל אות מפעל חיים על תרומתו לבניית המדינה- בתמונה אלי אביסרור מנכל החברה משה אביסרור נשיא החברה רוני בריק יור התאחדות בוני הארץ ומארגן האירוע

משה אביסרור, נשיא ומייסד חברת הנדל"ן המובילה אביסרור משה ובניו, קיבל את אות מפעל חיים בפסגת הנדל"ן, על פועלו ותרומתו לענף הנדל"ן מזה למעלה מ- 40 שנה. בנימוקי הועדה נמסר "משה אביסרור, הוא אחד מעמודי התווך בהגשמת חזון המדינה לבניין ויישוב הארת. אביסרור, תרם רבות לפיתוח ובניית מדינת ישראל". הפרס הוענק לו במעמד שרי הממשלה :שר הבינוי והשיכון יואב גלנט, שרת המשפטים איילת שקד, שר התחבורה והמודיעין ישראל כ"ץ, שר הכלכלה אלי כהן, ראשי ערים, בניו המנהלים: אלי, ג'קי ויורם ועוד מאות בכירים ומכובדים מענף הנדל"ן.

אביסרור משה ובניו, הנה חברת בנייה יזמית, מתכננת ומבצעת מהוותיקות והיציבות בענף הבנייה בישראל, הפועלת בתחום המגורים והמסחר כאחד בפריסה ארצית. החברה בבעלות פרטית, הוקמה בשנת 1978 על ידי משה אביסרור המשמש כיום כנשיא החברה ובניו מכהנים בתפקידים שונים בהנהלה הבכירה. כחברה משכנת היא מסווגת בדירוג סיווג בלתי מוגבל (דירוג ג') ובנוסף להיותה חברה קבלנית, רשומה לביצוע עבודות ממשלתיות ועבודות תשתית ופיתוח.

אלי אביסרור, מנכ"ל חברת אביסרור משה ובניו "אנו מודים וגאים על הפרס המכובד אשר הוענק לאבינו על מפעל חייו, המציין את הדרך הארוכה שעשה עוד בהיותו נער צעיר בתחילת דרכו ועד היום, בעודו ממשיך לכהן כנשיא החברה ולהיות שותף פעיל בהחלטות מכריעות להצעדת החברה למחוזות חדשים ולפרויקטים נרחבים הן במסגרת המגורים, מחיר למשתכן, מסחר ועוד".

יורם אביסרור סמנכ"ל השיווק של אביסרור משה ובניו, הוסיף: "האהבה והתשוקה לענף הנדל"ן הוטבעו בנו עוד מינקות, זאת הודות לפועלו של אבינו אשר חי ונשם נדל"ן 24 שעות ביממה. את מלוא מרצו ופועלו השקיע בענף הבנייה, תוך שמירה על מקצוענות וחתירה למצוינות וממשיך גם כיום, לצד פעילות ענפה לתרומה לקהילה".  

ג'קי אביסרור, סמנכ"ל החברה, הוסיף: "השקעתו הרבה בלימוד אינסופי והתחדשות טכנולוגית לאורך השנים, לצד שימת הדגש לנושא חשוב זה גם כיום מהוות אחת מאבני היסוד של החברה, המציגה את חוד החנית הטכנולוגית. כל אלה  הובילו את החברה לפעול הן בתחומי המגורים והמסחר והן בביצוע פיתוח עבודות תשתית מובילות לגופי ממשלה וימשיכו להובילה בעתיד".

השר גלנט עם משה אביסרור, בני המשפחה וקבלנים באירוע הגדול (צילום: פרטי)

תגובות

End of content

No more pages to load