• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באולפנת אמי"ת אוריה נפרדים מהגנן המיתולוגי

לאחר כמעט שלושים שנה של עבודה מסורה, נפרדת אולפנת אמי"ת אוריה (ע"ש דייקמן) בבאר שבע מהגנן המיתולוגי הרב מכלוף שריקי

מכלוף שריקי (צילום: אוריה)

מכלוף עבד כגנן באולפנה במשך 27 שנים והיה מוכר כגנן מסור המקדים כל בוקר את כל עובדי בית החינוך. במשך השנים טיפח מכלוף גינה מפוארת באולפנה, הכוללת עצי פרי, עצי דקל, ורדים ודשא ירוק ואמיתי להנאת התלמידות.

מכלוף היה ידוע גם בברכותיו לכלל קהילת בית החינוך. מכלוף נהג לברך דרך קבע ומכל הלב את המורות והתלמידות להצלחה בחיים, בהוראה ובמבחנים.

לקראת פרישתו, נערכה לרב שריקי מסיבת פרישה ופרידה מרגשת. המפקחים- דוד חתואל ומוטי וקנין, וראש האולפנה הקודם מיכאל בנסון, כיבדו את מכלוף בנוכחותם, לצד תלמידות וצוות החינוך וההוראה באולפנה. גם בוגרות ומורות שכבר פרשו לגמלאות חשו צורך להגיע ולברך אותו. נציגות מצוות החינוך והתלמידות, הודו לרב מכלוף וברכו אותו בהמשך דרכו, וכמנהגו, זכו אף הן לשפע ברכות.

מיכאל בנסון המנהל הקודם של בית החינוך, סיפר שכול בוקר, לפני תחילת העבודה היה פותח את היום בדבר תורה וכוס תה עם הרב מכלוף, אשר תמיד היווה עבורו כתובות להתייעצות ולפתרון בעיות.

לפרידה הוענקה למכלוף מדליה עם הכיתוב "הרב מכלוף גנן מספר 1", וחנוכייה מהודרת המרמזת על שמל זית ז"ך- 27 כמניין שנות עבודתו של מכלוף באולפנה. מכלוף הודה בהתרגשות לכל הנוכחים והזמין את כולם להמשיך ולהתקשר אליו לנייד האישי כדי לקבל ברכות.

נעה הכהן, ראש אולפנת אמי"ת אוריה: "הרב מכלוף היה חלק בלתי נפרד מצוות החינוך באולפנה, דמותו המיוחדת והערכית ליוותה את התלמידות לאורך שנות לימודיהן, ונשארה חקוקה בליבן כסמל של אמונה ומסירות".

תגובות

End of content

No more pages to load