• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קק"ל משנה את תפיסת הציבור הצרפתי באמצעות עובדות

מעל לשישים עיתונאים, ראשי ערים וסנטורים צרפתיים הגיעו אתמול (ב', 5.11) לביקור בשדרות וישובי עוטף עזה. הביקור בדרום התקיים כחלק מסיור בארץ שארגנה קרן קימת לישראל במטרה להראות את הפנים האמיתיות של ישראל

משלחת מצרפת בישובי עוטף עזה (קרדיט: יוסי איפרגן)

קרן קימת לישראל בשיתוף קק"ל צרפת אירחה השבוע סיור למשלחת של פוליטיקאים, עיתונאים ושאר נציגים מצרפת בארץ. בין חברי המשלחת הגיעו גם חברת הפרלמנט ונשיאת קבוצת חברות צרפת-ישראל, אליזה פאיגל, הסנטור אלאין היופרט והרב הראשי של צרפת, אוליביר קאופמן. לאחר שביקרו באתרים שונים בארץ ביניהם הגנים הבהאיים בחיפה, מכינות קדם-צבאיות, פרויקטים של קק"ל ברחבי הארץ, ואתרים בירושלים, הגיעו הבוקר חברי המשלחת גם לאזור עוטף עזה. את המשלחת ליוו נציגי קק"ל מהארץ ומצרפת.

את הסיור פתחה הקבוצה במשתלת גילת הצמודה למשרדי קק"ל מרחב דרום. משם המשיכו לסיור ביישובי העוטף לפגוש את התושבים ולשמוע על ההיסטוריה של המקום. לאחר מכן סיירה הקבוצה ביער בארי השרוף שם ראו את עוצמת הנזק של טרור העפיפונים ובלוני התבערה. את הסיור סיימה הקבוצה בשדרות ובתצפית על עזה.

דניאל עטר, יו"ר קק"ל, ציין: "הקרן הקיימת לישראל היא ארגון המשרת את העם היהודי בכל מקום בו הוא נמצא. בשנת 2018, 70 שנה לאחר שנוסדה מדינת היהודים, לצערי אנו עדין רואים אירועי טרור וגילויי אנטישמיות מחרידים, אחד מהם הוא אירוע הירי הנוראי בפיטסבורג באמצע תפילת שבת. קק״ל לקחה על עצמה משימה חשובה ביותר להכיר את ישראל האמיתית לעולם. בעזרת השליחים והנציגים שלנו ברחבי העולם, אנו עוסקים בהסברה והפצת מידע, על ישראל, על ההון האנושי, הפיתוחים, על חלקנו בכלכלה הבינלאומית, מתוך הבנה, שהכרות מסייעת בהפחתת השנאה.״

"המטרה של המשלחת מבחינתנו היא להציג את הצד האמיתי של ישראל" אמר פינו אדרי, שליח קק"ל בצרפת. "בחרנו בכוונה בקבוצה של אנשים בעלי השפעה בצרפת. תושבים רבים שם לא מקבלים את התמונה המלאה ואנו בקק"ל רצינו להראות להם את דו-הקיום המתקיים בארץ, את תעשיית ההיי-טק והטכנולוגיה, לצד שגרת החיים בדרום והאיום התמידי מעזה. אני מאמין שחברי המשלחת יחזרו לצרפת עם ראייה הרבה יותר חיובית על ישראל והחיים פה ושהם יהפכו להיות הנציגים שלנו בצרפת".

תגובות

End of content

No more pages to load