• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נפרדים מנשיא קרן רש״י, הובר לאוון

דר אסתר לוצאטו מעניקה שי מתנת עמותת יחדיו להוברט לאוון (צילום מלכי הכט)

עמותת יחדיו אירחה בשבוע שעבר (ה׳) את משפחת לאוון, המחזיקה את קרן רש״י לאירוע הוקרה חגיגי. במסגרת האירוע הביעו אנשי העמותה את הוקרתם והערכתם להוברט לאווןשמסיים את תפקידו כנשיא הקרן ומעביר את השרביט לבנו, פרנסואה, שימשיך להשיט את הספינה של קרן רש״י ולקדם את השירותים החברתיים בפריפריה.

משפחת לאוון ביקרה בכפר לטיפול בהתמכרויות ״רוח מדבר״ ובכפר הנוער ״העוגן הקהילתי״ המופעלים על ידי העמותה, מלווה באנשי קרן רש"י – יו"ר הקרן, רא"ל (מיל.) גבי אשכנזי ומנכ"לית הקרן מיכל כהן. את המשלחת המכובדת אירחו יו"ר עמותת יחדיו, הד"ר אסתר לוצאטו ומנכ"ל העמותה, אל"מ (מיל.) יאיר באר, אך ללא ספק מי שגנבו את ההצגה היו מטופלי העמותה שהופיעו בפני המשלחת, מנערות הבית החם בלקיה שרקדו דבקה, דרך חניך בפנימיית בית מזור שסיפר את סיפורו האישי ולא הותיר אף עין יבשה ועד ללהקת "רוקדים יחדיו" – להקת ריקודים של בוגרים עם צרכים מיוחדים שגרמו לכולם להתפוצץ מגאווה ושמחה.

דר אסתר לוצאטו ופלורנס דה לאמז (צילום מלכי הכט)

נשיא קרן רש"י היוצא, הובר לאוון, הודה לעמותת יחדיו על פעילותה למען הפריפריה ואמר: "אני זוכר את הביקור הראשון שלי כאן, אצלכם. זה מדהים לראות לאילו ממדים הגיעה העמותה ובכמה מטופלים היא 'נוגעת' מדי יום. אלה דברים שמרגשים אותי". יו"ר עמותת יחדיו, ד"ר אסתר לוצאטו, הודתה למשפחת לאוון על פועלה בנגב ועל שיתוף הפעולה ההדוק עם עמותת יחדיו – שמאפשר לה לטפל ב-10,000 מטופלים. היא הזכירה את הסב המייסד, גוסטאב וציינה "בזכותכם העמותה הזו מחוללת מהפכה חברתית, משנה את פני השירותים החברתיים בדרום ומעניקה שירות נפלא לאלפי תושבי האזור".

נפרדים מנשיא קרן רשי בעמותת יחדיו (צילום צבי תקשורת)​​​​​​​

מנכ״ל עמותת יחדיו, אל״מ (מיל.) יאיר באר העניק לבני משפחת לאוון מדליות הוקרה מיוחדות וכן מתנה אישית להוברט כאות הוקרה על שיתוף הפעולה עם העמותה. את המתנות עיצבה מיכל פינטו, רכזת השותפויות העמותה ואליהן נוספו גם מתנות יפות שהכינו מטופלי העמותה. במסגרת טקס ההוקרה שנערך למשפחת לאוון באר הציג בפניהם את פעילות העמותה, שמפעילה כ-80 תכניות ברשויות רבות בדרום ושיתף את המשפחה במגמות והאתגרים בפניהם ניצבת העמותה. הוא סיפר על היכולות המקצועיות הגבוהות של העמותה, שבזכותן זכתה בשנה האחרונה בשלושה פרסים ארציים ושהובילה להקמת ״קתדרת יחדיו״, שהינה פלטפורמה מקצועית להנחלת הידע של אנשי העמותה בפני ציבור המטפלים והציבור הרחב.

הובר לאוון וגבי אשכנזי גובעים מזוזה במבנה החדש שחנכו ברוח מדבר (צילום מלכי הכט)

תגובות

End of content

No more pages to load