• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ההנדסה שמאחורי הבירה – על בירה

הרצאה על הבר (צילום: מכללת סמי שמעון)

כמאה סטודנטים ואורחים הגיעו להרצאה בנושא ההנדסה שמאחורי הבירה בפאב ביאליק 26 בשכונה ב' בבאר שבע. ההרצאה התקיימה במסגרת פרויקט "מהנדסים על הבר" של אגודת הסטודנטים ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון וחברת כיל, כחלק מהקשר של החברה לקהילה. את ההרצאה העבירה ד"ר אושרה ספיר, מרצה במכללה במחלקה להנדסה כימית.

בהרצאה סיפרה ד"ר ספיר על מקור הבירה והתפקיד החשוב שלה בתרבויות עתיקות כמו הוויקינגים, תהליך הייצור של הבירה וכיצד הכל מתחבר להנדסה כימית. בנוסף, התייחסה ד"ר ספיר גם למעמד הבירה בעולם הבריאות, המגדר וכמובן המדע.

"נהניתי מהערב ומההזדמנות המאוד מיוחדת לייצר את האינטימיות מעבר לקירות הקמפוס" סיפרה ד"ר אושרה ספיר. "אנשים זרמו פנימה והמקום היה מלא עד אפס מקום. הגיעו סטודנטים שלי, אישית, החל משנה א' שלומדים איתי שבועיים ועד לבוגרים שבימים אלה עובדים על הדוקטורט שלהם.  היה מרשים ומחמם את הלב. אני מאמינה שיש משהו מאוד מיוחד בבילוי ערב עם המרצים על בירה, תרתי משמע. התחושה שמרצים הם בני אדם ויכולים לשתות ולבלות גורמת לקשר מאוד מיוחד עם הסטודנטים. מעבר לכך אני שמחה על ההזדמנות להראות שהמדע לא שייך רק לאקדמיה אלא יכול להיות מונגש לכולם בצורה מושכת, מעניינת ומתובלת. אנשים נהנו מההרצאה ומהאווירה ולשמחתי נשאר הרבה טעם של עוד".

תגובות

End of content

No more pages to load