• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קק"ל אירחה מאות מתנדבי ארגון Lions העולמי ביערות עוטף עזה

כ-140 מתנדבים ומתנדבות ארגון Lions הבינלאומי הגיעו היום (10.10) מכל הארץ לקיבוץ בארי שבעוטף עזה. המתנדבים סייעו לקרן קימת לישראל בטיפול ביערות השרופים, הוציאו גזם מהיער ועזרו אף בניקיון

מתנדבי ליונס (קרדיט יהודה פרץ ומערך הסברה קקל)

קרן קימת לישראל אירחה היום את ארגון ליונס הישראלי ביער בארי שבעוטף עזה. מתנדבי הארגון הגיעו מכל הארץ ליערות העוטף במטרה להזדהות עם תושבי העוטף ולנסות לעזור כמה שאפשר בסיוע נגד נזקי השריפות שנגרמו מטרור העפיפונים בחצי השנה האחרונה. ארגון ליונס הוא ארגון התנדבותי בינלאומי שהוקם בארה"ב לפני 100 שנה. בישראל חברים בארגון כ-800 איש מכל הארץ.

מוציאים את הגזם מיערות העוטף (קרדיט יהודה פרץ ומערך הסברה קקל)​​​​​​​

מתנדבי הארגון פתחו את היום במגדל התצפית של קק"ל ביער בארי שם פגשו את עובדי קק"ל ונציגי המועצה האזורית אשכול. דניאל גיגי, מנהל מרחב דרום, קיבל את פני מתנדבי ארגון ליונס ובירך את איציק עפרון, עובד קק"ל לשעבר המתנדב בארגון ליונס ויזם את שיתוף הפעולה: "איציק תיפקד בעברו כמשנה למנהל אגף החינוך בקק"ל ואני עבדתי תחתיו בתחילת דרכי בארגון. למדתי ממנו הרבה ואני שמח שגם כיום הוא מוביל שיתופי פעולה עם קק"ל.

"כבר 14 שנה בהן אזור עוטף עזה נמצא תחת איום תמידי של טילים, מנהרות, ועכשיו גם עפיפונים ובלוני תבערה. אנו בקק"ל מתמודדים עם המציאות ומחבקים את תושבי העוטף והיערות הסמוכים שהפכו למוקדי תיירות ופנאי. למרות הנזקים הכבדים, אנו בקק"ל נשקם, ניטע מחדש ונחזיר את הירוק לאזור. אני מקווה שעד הפעם הבאה שתבואו לבקר תראו את הירוק שאפיין את יערות עוטף עזה עד לפני חצי שנה".

ד"ר שושנה ניסים, נציבת ליונס ישראל, סיפרה: "מרגש לראות את כולכם כאן בבוקר זה. הרעיון של עשייה התנדבותית למען תושבי הדרום התחיל כיוזמה של כמה חברים במועדונים שונים בארץ, מה שמראה שלכולנו היה ברור שצריך לעשות משהו בנידון טרור העפיפונים. אני יודעת שהעשייה שלנו היום היא מועטה אך אני מקווה שעצם ההתנדבות שלנו תעביר מסר לתושבי עוטף עזה והדרום – אנחנו איתכם".

דניאל גיגי (קרדיט יהודה פרץ ומערך הסברה קקל)

תגובות

End of content

No more pages to load