• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משלחת סייבר לימודית בסיור תיירותי בעיר העתיקה

big idea בבאר שבע (צילום באדיבות מינהלת העיר העתיקה)

בתקופת החגים הגיעו לטיולים בעיר העתיקה עשרות אלפי מטיילים מהארץ ומהעולם. בין המטיילים הגיעה גם משלחת מיוחדת של צעירים שהגיעו לסיור תיירותי חווייתי בעיר העתיקה. הקבוצה הגיעה במסגרת התכנית הבינלאומית "BIG IDEA GAP YEAR", שמטרתה לקרב צעירים ממדינות שונות בעולם לישראל באמצעות תחומי עניין שונים. לבאר שבע הגיעו משתתפי התכנית מארצות הברית, קנדה, אנגלית, אוסטרליה ועוד, שמתעניינים בתחום הסייבר ובמסגרת הפרויקט יפתחו בעתיד אפליקציה שתשרת את תושבי באר שבע.

במסגרת שהותם בעיר הם שמעו על סצנת התיירות השוקקת ויצאו לסיור תיירותי היסטורי מרתק בעיר בהדרכת והובלת צוות מינהלת העיר העתיקה והתיירות. בסיור נחשפו הצעירים לנקודות מפתח מרכזיות בעיר העתיקה באר שבע ולא פספסו את סיפורה של הרכבת במתחם הקטר 70414, את גן אלנבי, מרכז מבקרים השער לנגב וכמובן גם את מרכז מבקרים בינלאומי באר אברהם, שם קיבלו סיור מודרך מהצוות שלקח אותם אלפי שנים אחורה למסעו של אברהם אבינו בדרכו אל הארץ המובטחת.

ממנהלת העיר העתיקה והתיירות נמסר כי ניתן לראות שיחד עם התנופה האדירה של העיר העתיקה המתחדשת, מגיעות לבאר שבע קבוצות רבות. העיר כבירת סייבר מושכת אליה משלחות מכל העולם שמגיעות ללמוד, לסייר ולבקר באתרי התיירות השונים המציעים מגוון רחב של אטרקציות לקהלים שונים.

מפתחים אפליקציה לבאר שבעים (צילום באדיבות מינהלת העיר העתיקה והתיירות)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load