• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משיקים את העות'מאני

מיקי גוזר סרט (צילום: עדן זמר)

אחרי טקס החניכה הרשמי שהתקיים החודש במעמד שר התיירות, יריב לוין, הגיעו ביום חמישי האחרון (4.10) כל המי ומי של הדרום להשקה החגיגית של מלון הבוטיק החדש בעיר העתיקה בבאר שבע, "הבית העות'מאני". האורחים נהנו מאירוע בוטיקי מפנק של גבינות ויין מבאשר פרומז'רי והתרשמו מהדירות שבמתחם הנופש והאירוח. בין המכובדים מצאנו גם את יוסי סבן, הבעלים של רדיו דרום, אברהם מימון, מנכ"ל תבליני מימון, אלישע כהן ואודי ערב, ממשרד עורכי הדין כהן ערב ושות' ופיני בדש, ראש מועצת עומר, שגם נשא דברים במעמד גזירת הסרט בתור מכר ותיק של מיקי הווארד, המנכ"ל והבעלים של מלון הבוטיק. 

הווארד הודה בהתרגשות רבה לכל המכובדים שהגיעו לאירוע, ציין כי הוא שמח להיות חלק משמעותי מתנופת התיירות של באר שבע ואמר: ״פתיחת מלון הבוטיק הבית העות'מאני שם את באר שבע על מפת התיירות בישראל. באר שבע היא היעד הכי טוב בארץ לטיולי כוכב. ממנה אפשר לצאת לטיולים בכל רחבי הנגב עד לערבה הדרומית וגם העיר עצמה מציעה מגוון אטרקציות תיירותיות ותרבותיות לכל המשפחה״.

עוד נצפו באירוע: אסתריקה נגיד אשת החברה, רחל לוי, מנהלת קשרי קהילה באדמה מכתשים, אורנה מיארה, מנהלת קשרי קהילה בסורוקה ודניאלה גז, בכירה בכיל.

מכובדים באירוע (צילום: עדן זמר)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load