• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שלומי שטרית מחדש את להבים

שלומי שטרית והשר צחי הנגבי (צילום- יח''צ)

חוגי הבית האחרונים של המועמד לראשות המועצה בלהבים, שלומי שטרית, הביאו להתעניינות גדולה ולסקרנות בקרב תושבי להבים. האירועים, שנערכו בביתו של המועמד, סחפו עמם אורחים מכובדים:שר החינוך לשעבר, גדעון סער, ראש עירית ירושלים, ניר ברקת, גלעד שרון והשר לפיתוח איזורי, צחי הנגב.

האורחים הביעו תמיכה בשלומי שטרית וציינו את יתרונו הגדול על מתחריו בבחירות לראשות המועצה בלהבים:הקרבה למקבלי ההחלטות והיכולת לגייס תקציבים לקופת המועצה, שאינה יכולה להתקיים מתשלומי ארנונה של התושבים בלבד. שלומי שטרית סקר בחוגי הבית את ה"אני מאמין" שלו והלהיב את המשתתפים ברעיונות החדשניים שלו.

שלומי שטרית סיכם השבוע את החודש הראשון לחוגי הבית שלו, וזאת  במפגש עם פעילים מרכזיים שלו, אשר שמעו על תוכניותיו החדשניות:הקמת שדה סולארי בצפון היישוב, אשר יספק את תצרוכת החשמל של להבים ואפילו את זו של רהט הסמוכה, הפיכת היישוב לירוק, בכל הקשור לשמירה על הגנת הסביבה, הקמת פארק היי- טק קטן ומותאם לצעירים המבקשים לעסוק בפיתוחי סטארט אפ ראשוניים ועוד. תומכיו העלו רעיונות נוספים בחוגי הבית, כגון:הקמת תחנה ארצית להטענת מכוניות חשמליות. כידוע, תחום זה עבר טלטלות בארץ, ומשתמשי המכוניות החשמליות בישראל ממתינים לבשורה שכזו, כפי שציין במפגשים ד"ר יובל ברנשטטר.

במפגש עם פעילים מרכזיים במחנהו הגדול, הבטיח שלומי במוצאי השבת האחרונה לפעול לשיפורים מיידיים במערכת החינוך ביישוב, להאבק נגד המגמה להפוך את להבים לעיר, לשפר את הביטחון ביישוב, בין היתר, באמצעות גיוס תקציבים לגידור, שעד היום לא תוכנן. במקביל, פנה שלומי שטרית לשר התחבורה במטרה להאיץ את בניית המחלף בצומת להבים, וזאת אחרי שנים של עיכובים וסיפורים. "הפעילות למען הקמת המחלף בצומת להבים אינה בשורה רק לתושבי להבים אלא לתושבי הנגב כולו, הסובלים מהפקקים בצומת והמאבדים זמן ללא כל הצדקה בנסיעות לעבודה, לקבלת טיפולים רפואיים ולבילויים. המצב הזה ישתנה", הבטיח שלומי בחוג הבית וזכה להרבה מחיאות כפיים.

תגובות

End of content

No more pages to load