• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

"עוטפים" באהבה את תושבי העוטף

קרן קימת לישראל עוטפת באהבה את תושבי עוטף עזה. ביום שישי האחרון הגיעו מאות ממשפחות ישובי עוטף עזה להפנינג של כיף וחוויות במרכז השדה של קק"ל בנס הרים הסמוך לירושלים

קרדיט- אבי חיון, ארכיון הצילומים של קקל

השילוב של ילדים חסרי תעסוקה הכלואים בממ"דים, אזעקות, פיצוצי יירוטים, שריפות ולחץ בלתי פוסק, יכול להעביר כל אדם על דעתו, במיוחד כשמדובר בימי הקיץ והחופש הגדול. עבור תושבי הדרום מדובר במציאות שעמה הם נאלצים להתמודד פעם אחר פעם במשך תקופה ממושכת. בזמן שמשפחות רבות נהנות מחופשות ופעילויות בימי הקיץ החמים, ישנן משפחות אחרות הנאלצות להישאר בביתן בשל המצב הביטחוני המתוח.

מסיבה זו החליטו בקרן קימת לישראל להוציא את המשפחות בעוטף עזה ליום פעילות במרכז השדה של קק"ל בנס הרים.  במהלך הפעילות שהתקיימה ביום שישי האחרון נהנו תושבי עוטף עזה מקבלת פנים עשירה, הפעלות, הפנינג, משחקים קבוצתיים, סדנאות צחוק, סדנאות יצירה בטבע ועוד. בסיום האירוע נהנו המשתתפים מהופעה בשם "מטיילים בארץ ישראל עם אושרית".

גילי מימון, מנהלת אגף קשרי ציבור ואירועים בקק"ל: "הסביבה הירוקה והפורחת בשילוב של השקט והשלווה שמשרה היער הפכו את החוויה עבור תושבי הדרום למעצימה יותר. מקום כזה בלב היער מאפשר לתושבים ליהנות משקט והפוגה מעפיפוני התבערה, מהטילים ומאזעקות הצבע האדום. מעבר לפעילות המהנה בחיק הטבע, זוהי הזדמנות לאגור כוחות להמשך ההתמודדות עם המצב הביטחוני, ובעיקר לתת לתושבים את ההרגשה שיש מי שדואג להם".

קרדיט- אבי חיון, ארכיון הצילומים של קקל ​​​​​​​

קרדיט- אבי חיון, ארכיון הצילומים של קקל

תגובות

End of content

No more pages to load