• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שלומי שטרית מסייר בפארק

המועמד לראשות המועצה בלהבים, שלומי שטרית, קיבל פניות מתושבים גם בנושא פארק המשחקים הגדול של היישוב, ובעקבות זאת החליט לערוך סיור במקום עם נציגי מטהו ועם אחיו של ראש עירית רהט, פרופסור עליאן אל קרינאוי

שטרית אסף כמה מאנשי מטהו, ויחד עם פרופסור עליאן אל קרינאוי, לשעבר נשיא מכללת "אחווה" וראש המחלקה לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בן גוריון בנגב, יצאה החבורה כדי לראות מקרוב את המציאות בפארק המרהיב. שלומי שטרית זכה להערכה גדולה בקרב הורי הילדים היהודים והבדואים על התעניינותו במתרחש בפארק, שהפך להיט בקרבם. "שמחים לראות אותך בא להתעניין בנו ובתרבות הפנאי שלנו של ילדינו", אמר לשטרית זוג צעיר מלהבים. זוגות צעירים מרהט הסבירו לשטרית: "אנחנו מגיעים למקום המטופח הזה, כי אצלנו אין מתקנים ברמה שכזו".

פרופסור עליאן אל קרינאוי, חוקר בעל שם עולמי ומרצה מבוקש בעולם, בין היתר, בנושא הברה הישראלית, הסביר: "הריחוק בין אוכלוסיות הוא דבר מדאיג, שניתן לטפל בו. שמחתי לראות, ילדים יהודים ובדואים משחקים במתקנים במשותף. יש הרבה מה לעשות כדי לקרב את האוכלוסיות השכנות מלהבים ומרהט".

סבא מוקף בנכדים ציין בפני המשלחת הבלתי שגרתית: "יש לנו פארק תעשיה משותף, בצומת להבים. יש שם מפעלים משגשגים, ובהחלט ניתן לדרוש מהם להקים ברהט פארק שכזה. עבור מפעל כמו 'סודהסטרים', לדוגמא, זו תרומה איכותית ומשמעותית למען תושבי רהט המשוועים למתקנים עבור ילדיהם".

שלומי שטרית הודה לפרופסור עליאן אל קרינאוי על ביקורו ואמר: "אני דוגל בשיתוף התושבים בכל נושא המעסיק אותנו בלהבים. נתקלתי באוירה טובה של אוכלוסיות המבקשות חיים בשיתוף. הטענות של תושבים מרהט על המחסור במתקנים עבור ילדיהם נגע לכולנו ללב, ונראה כי נקיים עוד דיונים רבים בנושא. במטה שלי אין מקום להתלהמות אלא רק לשיתוף ולקבלת האחר".

תגובות

End of content

No more pages to load