• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תא כתבי נגב התארח לסיור תיירותי בעיר העתיקה

תא כתבי נגב במוזאון אנזק (צילום יחצ)

ביום חמישי האחרון התארחו למעלה מ-20 עיתונאים מתא כתבי נגב לסיור מרתק באווירה מעולה בעיר העתיקה בבאר שבע. את הסיור הובילה ראש התא ועורכת ידיעות הנגב, נחמה רחמים, בשיתוף עיריית באר שבע באמצעות החברה הכלכלית-מינהלת העיר העתיקה ותיירות באר שבע. הסיור נפתח במרכז מבקרים בינלאומי באר אברהם, הנמצא בשערי העיר העתיקה ובו הציגה לילך נגיד, מנהלת המינהלת, את פרויקט העיר העתיקה ואת הפרויקטים הרבים שמבוצעים בימים אלה ברחבי העיר העתיקה והצליחה להפתיע גם את המעודכנים ביותר על הנעשה בעיר העתיקה ועל כמות הפרויקטים שמקודמים במקביל

משם המשיכו הכתבים לסיור מודרך במרכז המבקרים ולאחריו יצאו לסיור רכוב במיניבוסים ברחבי העיר העתיקה. הם חלפו על פני אתרי התיירות והתרבות המרכזיים בעיר ושמעו מפי צוות המינהלת על מספר המבקרים שמגיעים לעיר העתיקה העולה מדי שנה ושנה.

את הסיור חתמו בביקור במרכז החדש להנצחת חיילי אנז"ק שנפתח בחודש אוקטובר האחרון והתרשמו מההשקעה הרבה במקום ומ"אפקט המעלית". במסגרת הסיור פגשו הכתבים גם את אפרת זיו אספיס, מנכ"לית תאטרון הפרינג' שסיפרה להם על הפסטיבל הקרב והזמינה אותם באופן אישי להגיע להצגות שיוצגו בפסטיבל. הכתבים סיכמו את הסיור כמוצלח, העלו הרבה רעיונות יצירתיים והבטיחו להגיע עם המשפחות לעיר העתיקה.
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load