• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איך שר האוצר מצליח לשמור על פיגורה

כחלון בארגון נכי תאונות עבודה (צילום: צבי תקשורת)

שר האוצר משה כחלון התארח השבוע בארגון נכי ואלמנות תאונות עבודה בישראל הנמצא בעיר העתיקה בבאר שבע. לפני הסיור בארגון, אותו יזם יוסי דדוש, יו"ר הארגון הארצי, התארח השר בפארק ההיי-טק ובמרכז הרפואי "סורוקה" בבאר-שבע, שם הבטיח סיוע לתכנית שתנגיש את לימודי הרפואה לצעירות וצעירים מערי הפיתוח והפריפריה.

בתום הביקור בפארק ולפני שהמשיך לסיור במתחמי הבניה של "דיור למשתכן" בבאר-שבע מיהר כחלון עם כל הצוות שלו למתנ"ס של חברת "כיוונים" בשכונה י"א. שם חיכו לו חבריו מארגון נכי ואלמנות תאונות העבודה בישראל. דדוש, שהוא גם חבר מועצת עיריית באר-שבע, אמנם הזמין את השר כדי להראות לו את המקום שבו יוקם המועדון ההידרותרפי החדשני שמקים הארגון, "נווה בריאות" וישרת את ציבור הנכים בדרום כמו גם את הקהל הרחב, אבל קודם לכן הזמין את השר לארוחת צהריים מיוחדת, שתזכיר לו את בית אמא.

כזכור אמו של השר כחלון נפטרה רק לפני חודשיים והיא היתה ידועה כבשלנית מעולה. דדוש ויו"ר מחוז דרום בארגון, אוואנס אלוש, חיכו לו עם מיטב המטעמים של המטבח הטריפוליטאי והטוניסאי. מאולמי "אגמים" וממסעדת "ממוס" הגיע משלוח מיוחד של קוקלות, עסבנות, וקציצות כפתא, שהנעימו לשר ולמשלחתו את ארוחת הצהריים.

בסיום הארוחה אמר השר : "האוכל היה ליגה", ויצא החוצה כדי להצטלם עם יו"ר הארגון, יוסי דדוש, יו"ר מחוז דרום בארגון, אוואנס אלוש, רכזת אלמנות בארגון, חגית ים, וירונה בן שלום ריצ'רדסון, יועצת הארגון.

תגובות

End of content

No more pages to load