• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מותג המשקפיים היפני HOYA הושק בבאר שבע

בהשקה חגיגית ורבת משתתפים השיקה 'אופטיקה מישור' את כניסת חברת הענקHOYA לבאר שבע; במסגרת ההשקה נחשפו לקהל הדגמים החדשים ביותר של החברה וכן מכונת ה YUNIKU המהפכנית

מותג המשקפיים היפני HOYA בהשקה באופטיקה מישור בב''ש (צילום: יעל קליגלר)

למעלה מ-150 אורחים הגיעו להשקה החגיגית של ענקית האופטיקה היפניתHOYA  בבאר שבע, שנכנסת בימים אלה לישראל, ומוצריה יימכרו דרך מספר בודד של משווקים מורשים מטעם היבואן. ההשקה, שהתקיימה ב'אופטיקה מישור בע"מ', גררה סקרנות גדולה מצד הבאים, עליהם נמנו עיתונאים מקומיים, לקוחות, שותפים וקולגות.

חברת HOYA היפנית היא יצרן העדשות השני בגודלו בעולם, מעסיקה למעלה מ-40 אלף עובדים ומוכרת את מוצריה ל-150 אלף לקוחות מדי יום. החברה מייצרת מגוון עשיר של עדשות מסוגים שונים ולכל צורך, בהן עדשות מולטיפוקל, עדשות חד מוקדיות, דו מוקדיות, עדשות מרשם ומגוון ציפויים לשימושים שונים. ההשקעה בקמפיין ההשקה תעמוד על סך של כ-מיליון ש"ח.

אופטיקה מישור בע"מ נוסדה על ידי ד"ר גבי מישור בשנת 1994. במכון ניתנים שירותי אופטיקה ואופטומטריה מהמתקדמים בישראל, תוך שימת דגש על מקצועיות, חדשנות וקידמה טכנולוגית בלתי מתפשרת. בדיקות הראייה, התאמת עדשות המגע והתאמת המוצרים ללקויי ראייה מבוצעים על-ידי אופטומטריסטים מומחים בעלי תואר אקדמי ומורשים על-ידי משרד הבריאות.

בשנים האחרונות הצטרפה אל ד"ר מישור, ביתו נוי, אופטומטריסטית בוגרת אוניברסיטת בר-אילן, אשר יחד עם הצוות הוותיק והמנוסה מנהלים את המקום באווירה משפחתית המושכת אליה מטופלים רבים ששבים לקבלת שרות במשך שנים, גם עם ילדיהם ואף נכדיהם.

מותג המשקפיים היפני HOYA בהשקה באופטיקה מישור בב''ש (צילום:  יעל קליגלר)

גולת הכותרת של ערב ההשקה הייתה החשיפה הצנועה של מכונת ה-YUNIKU המהפכנית, שבאמצעות מערך מורכב של חיישנים, מצלמות ותוכנה מיוחדת, מצלמת את מרכיב המשקפיים, ויודעת לייצר עבורו זוג משקפיים בהתאמה אישית, "כמו כפפה ליד". המכונה, שאין דומות לה בעולם ועלותה למעלה מחצי מיליון דולר, נמצאת בשלבי הרצה אחרונים ותיחשף לציבור בחודשים הקרובים.

גבי מישור, בעלי 'אופטיקה מישור': "אנחנו נרגשים לחשוף לראשונה באזור הדרום את חברת הענק HOYA, שנחשבת ליצרנית האופטיקה המתקדמת בעולם, ושמחים לבשר על שיתוף הפעולה הייחודי שנוצר בין היבואן ל'אופטיקה מישור'. הקהל יוכל ליהנות מסל המוצרים של החברה, שמעניקה פתרונות לכל מרכיב משקפיים. כניסתה של HOYA  לישראל מהווה שדרוג עבור קהל הלקוחות שלנו וקהל הלקוחות הכללי ומאפשרת לנו להציע מוצרים ברמת האיכות הטובה ביותר".

מותג המשקפיים היפני HOYA בהשקה באופטיקה מישור בב''ש (צילום:  יעל קליגלר)

מותג המשקפיים היפני HOYA בהשקה באופטיקה מישור בב''ש (צילום:  יעל קליגלר)

תגובות

End of content

No more pages to load