• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ילדי כיל תורמים לחברה לפני הגיוס לצבא

הכנס הוא תחילתו של פרויקט של כיל המאפשר לילדי העובדים לתרום לקהילה על ידי העסקה בארגונים שונים. בני הנוער ישתלבו בחודשי הקיץ באחת מהמסגרות החברתיות בדרום ויקבלו שכר מחברת כיל

כנס המתגייסים של כיל (קרדיט- אלברטו אולפני צילום)

זו שנה הרביעית ברציפות בה חברת כיל מציעה לילדי עובדים העומדים לפני גיוס להיות מועסקים של כיל ולתרום לקהילה על ידי עבודה במסגרות חברתיות. במהלך חודשי הקיץ יעבדו בני הנוער כחודש שלם, שמונה שעות בכל יום, בתרומה לקהילה ויקבלו את השכר מחברת כיל.

כ-250 ילדי כיל בכל הארץ ישתתפו בפרויקט ויחד יגיעו ליותר מ-54,000 שעות התנדבות בקהילה. בכנס שובצו בני הנוער ביותר מארבעים מסגרות חברתיות ברחבי הדרום ביניהן: קייטנות קיץ, מועדונים לילדים עם צרכים מיוחדים, מעון לנשים נפגעות אלימות, בתי קשישים, בית העיוור, צער בעלי חיים, מד"א ועוד.

אלוף במיל' יוחנן לוקר, יו"ר כיל, הגיע לכנס לברך את בני הנוער לפני גיוסם:  "לפני ארבעים שנה, כשהתגייסתי לצבא, הייתי במקום שאתם נמצאים בו היום. לא תמיד מדברים על הנושא הזה לפני הגיוס אבל הפחדים והחששות זה דבר טבעי שכל אחד עובר, אך בסיום השירות שלכם אתם תצאו אנשים חזקים וערכיים יותר".

"רגע לפני הגיוס, אתם יוצאים לפרויקט העסקת בני נוער בקהילה. מעבר לנתינה למען הזולת, הפרויקט יאפשר לכם להיות מעורבים ולראות את החברה הישראלית כולה. הנתינה שלכם תפיץ אור ותדליק אור גם אצל אחרים. אני אומר לכם את שאמרתי למתנדבי החברה – המדליק נר מנר, זה דולק וזה אינו חסר".

יו''ר כיל יוחנן לוקר (קרדיט- כיל)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load