• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

על הבר עם הבירה והמרצה להנדסה

מה הקשר בין רפואה, הנדסה ובירה? – דר' ניר טרבלסי מ- SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון הגיע אתמול לפאב ביאליק 26 בבאר-שבע להסביר בדיוק איך מקצועות הרפואה וההנדסה הולכים יחד. הייתה זו הרצאה ראשונה

ניר טרבלסי בהרצאה בביאליק 26 (באדיבות מכללת סמי שמעון)

בתחילת השבוע (א', 11.6) הגיעו כמאה סטודנטים, בוגרים, אנשי סגל ואורחים להרצאה בפאב ביאליק 26 בשכונה ב' בבאר שבע. ההרצאה, ביוזמה של הסטודנטים אחמד דיאב  ובר אזולאי מאגודת הסטודנטים של SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון, הייתה של דר' ניר טרבלסי, מרצה במכללה. ההרצאה הייתה הרצאה ראשונה בסדרת הרצאות שיתקיימו בשיתוף עם חברת כיל כחלק מהקשר עם הקהילה. בהמשך הפרויקט ירצו גם אנשי כיל שיספרו על עבודת החברה.

דר' טרבלסי סיפר לסטודנטים על נושא המחקר שלו הנוגע בקשר בין רפואה להנדסה. הוא הציג את ממשקי העבודה של הרופא והמהנדס, סיפר על המוטיבציה של המהנדס להיכנס לתחום, פיתוחים מובילים כיום וגם כיצד תראה הרפואה בעתיד בזכות ההנדסה. 

"זו פעם ראשונה שקיימתי הרצאה בתחום ההנדסה בפאב" סיפר דר' ניר טרבלסי. "דיברנו על תפקיד המהנדס בעולם הרפואה וכיצד ההנדסה יכולה לעזור לרופא להציל חיים. המטרה הייתה בעיקר לעורר את הסקרנות של הקהל שאינו נחשף ביום יום לנושאים אלה, ולחשוב על פיתוחים שיכולים לסייע לקידום עולם הרפואה החכמה. הגיעו סטודנטים הלומדים מגוון תחומים, ומכל המוסדות האקדמיים בבאר שבע ותושבי באר שבע סקרנים. לסיכום אני יכול להגיד שנהניתי מאוד והייתה הרצאה מוצלחת מאוד".  

תגובות

End of content

No more pages to load