• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפנינג ושלל פעילויות הסברה נערכו בסימן היום הבינלאומי ללא עישון

הפנינג הסברה ליום הבינלאומי ללא עישון (באדיבות עיריית באר שבע)

ההפנינג המיוחד ושלל פעילויות הסברה נערכו לאחרונה בקניון הנגב, בסימן היום הבינלאומי ללא עישון. במסגרת היום שקרא לכם להפסיק לעשן ולו ליום אחד, נהנו המשתתפים בין היתר מדוכני מידע, בדיקות ורישום לסדנאות גמילה.

ההפנינג עסק בנזקי הטבק והשפעתו על האדם והסביבה. מדובר היה בהזדמנות נוספת לשיח ציבורי רחב בנושא עישון הכולל דרכים והמלצות להתחשבות הדדית במטרה למנוע עישון פאסיבי.

במסגרת האירוע פקחי העירייה יחד עם יחידת השיטור העירונית הובילו הסברה בנושא ברחבי העיר. כמו כן, בקניון הוצבה עמדה לבדיקת ריאות, כל מי שליבו חפץ יכול היה לבדוק את המצב העכשווי של ראיותיו.

יש לציין שלא רק ביום זה אלא לאורך כל השנה מתקיימות ברחבי באר-שבע ובפרט במוסדות החינוך מגוון פעילויות והסברה בנושא מניעת עישון ונזקי עישון. כמו כן, יצוין שהעיר באר שבע חברה ברשת ערים בריאות.

האירועים בסימן היום הבינלאומי ללא עישון הנם יוזמה משותפת של עיריית באר-שבע , קניון הנגב, האגודה למלחמה בסרטן, "כיוונים" החברה לתרבות הפנאי, לשכת בריאות מחוז דרום, אוניברסיטת בן גוריון, משרד החינוך, מנהל החינוך ,רשת ערים בריאות, המרכז הרפואי אוניברסיטאי סורוקה, בית החולים אסותא, קופות החולים: כללית, מאוחדת, מכבי, לאומית.

הפנינג הסברה ליום הבינלאומי ללא עישון (באדיבות עיריית באר שבע)​​​​​​​

הפנינג הסברה ליום הבינלאומי ללא עישון (באדיבות עיריית באר שבע)

הפנינג הסברה ליום הבינלאומי ללא עישון (באדיבות עיריית באר שבע)

תגובות

End of content

No more pages to load