• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סעודת איפטאר בארגון הקבלנים

מאה וחמישים קבלנים בדואים ויהודים הגיעו לפני שבוע למסעדת "קיסריה" שב"חוצות להב", בבאר- שבע, כדי לשבור את צום הרמאדן היומי בסעודת האיפטאר המסורתית

סעודת איפטאר 2018. משמאל: אחמד אזברגה, רוני בריק, אלי אביסרור, טאלל אל קרינאוי, צביקה ליבנה, יוסי דלויה (קרדיט- יח''צ)

החשיבות של המפגש באה לידי ביטוי גם בנוכחות של אישי הציבור הבדואים, ובראשם ראש עירית רהט, טאלל אל- קרינאוי, עטא אבו מדירם וראש מועצת לקיה, סאלם אבו עייש כל הנוכחים שיבחו את המפגש הייחודי לקבלנים הדרומיים ואחלו לעוד גופים לבחור בפעילות למען אחדות יהודית בדואית. נשיא התאחדות בוני הארץ, רוני בריק, התרשם מהארוע המוצלח ואמר:"ראיתי שנבחרו גם השנה בדואים להנהלת הארגון. זוהי תעודת כבוד לארגון הדרומי המקרב את הקבלנים הבדואים לתוכו. אפשר לעשות כאן הרבה דברים, כי יש כספים מהקרן לעידוד ענף הבניה בישראל. אפשר בכספים האלה להכשיר עוד הרבה אנשים לענף הבניה הישראלי. אני מברך אתכם בחג שמח על העבודה המשותפת, ואני מאמין שתוך שנה תהפכו, חברי הארגון בנגב, לארגון המוביל בגודלו בישראל".

יושב ראש ארגון הקבלנים בנגב, אלי אביסרור, נשא דברים מרגשים בארוע ההופך למסורת של אחווה יהודית ערבית בנגב:"רמאדן קארים לכולכם. אנחנו מתכנסים למפגש של אחוה וידידות, שבו מביעים חברי הארגון את כל הטוב שבמפגש המיוחד הזה, השובר את הצום ומלכד את כולנו. אני לא מכיר ארגונים אחרים, שהקדישו כל- כך הרבה מחשבה  ורצון לכבד, וזאת כדי להתחשב באחינו הבדואים. על- כך גאוותנו. יש לנו הרבה מטרות משותפות, הרבה אתגרים ותכניות מלכדות. החברות הוכיחה, ולא רק בארוע הזה, שהיא מעל לכל אצלנו בארגון".

הרוח החיה מאחורי המפגש היה הקבלן אחמד אזברגה, מרהט, שעשה הכל גם השנה כדי להביא לנוכחות גבוהה של קבלנים בדואים במפגש האחווה המשותף של הקבלנים הדרומיים. מנכ"ל ארגון הקבלנים והבונים בנגב, צביקה ליבנה, ברך את המשתתפים וציין, כי כמו שאנו יודעים לחיות ולעבוד זה עם זה בענף הבניה, כולנו תקווה, שהדבר ישתקף בכל תחומי החיים שלנו ונדע לכבד ולהתחשב זה בזה.

תגובות

End of content

No more pages to load