• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כנס בטיחות מחוזי בנאות חובב

מרכז המבקרים שבנאות חובב נערך השבוע כנס בטיחות של מחוז הדרום, בהשתתפות עשרות מומחים ומובילים בתחום הזוכה לחשיבות עליונה בכל המפעלים הגדולים באיזור

גדי אלפסי בכנס בטיחות (צילום: חיים אוחיון)

ראש המועצה התעשייתית נאות חובב, גדי אלפסי, הגדיר את חשיבות הכנס באומרו: "המועצה התעשייתית נאות חובב עורכת בכל שנה כנס ריענון והעשרה בתחום הבטיחות בעבודה. בשל חשיבות העניין, המועצה, בשיתוף משרד העבודה והממונה על הבטיחות במחוז הדרום, מקיימת את הכנס השנה בדגש על עדכון תקנות וחידושים בתחום הבטיחות. אני כראש מועצה רואה חשיבות רבה בקיום מפגש חשוב זה ומברך את העוסקים במלאכה ומאחל, שלא תיפול בחלקכם כל תאונה ופגיעה בעבודה".

לכנס הגיע ארז מימון, מפקח עבודה ראשי במשרד העבודה, יחד עם נבחרת מרשימה של מהנדסי בטיחות ומנהלי בטיחות ממפעלי כי"ל.

יבגני ספיבק, מפקח עבודה אזורי, שיבח את הנעשה במחוז הדרום בתחום הבטיחות, אבל ציין בדאגה, כי 5 הרוגים בשנה, בתאונות עבודה בדרום, זהו מספר שאי אפשר לקבל אותו. לכנס נרשמו בכירי העוסקים בנושא הבטיחות במפעלים הגדולים בנגב. יורם קויטה, ממונה הבטיחות של המועצה:"הייחודיות של המרצים, שאינם אנשי תאוריה, אלא מגיעים מהמפעלים ומכירים את המציאות בשטח. אנשי כי"ל הציגו לקחים משבוע הבטיחות בכי"ל, והלקחים שיושמו בארץ ובעולם. הגיעו עשרות בעלי תפקידים מאילת ועד בית קמה".

תגובות

End of content

No more pages to load