• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נפרדים מאשר

בערב מרגש של שירה, ריקודים והרבה סיפורי נוסטלגיה ציין השבוע (א', 13.5) אשר גרינבאום, מ"מ מנכ"ל כיל, את סיומה של תקופה משמעותית בחייו ובחייה של החברה

אשר גרינבאום בערב הפרידה (קרדיט יח''צ)

אחרי 45 שנות עבודה, תחילה כסטודנט שעבד במפעלי הברום ברמת חובב דאז, ובאחרונה כמ"מ מנכ"ל החברה – נפרד אשר מהנהלת כיל וממאות החברים הרבים שצבר במרוצת השנים. הוא עשה זאת בדרך שבחר: ערב עם הרבה שמחה ופחות נאומים. רשות הדיבור ניתנה לזמרת הלאומית עינת שרוף, שהרקידה ודובבה את אשר ואורחיו בשלל שירי ארץ ישראל היפה והטובה.

אבל בכל זאת בלי כמה מילות ברכה אי אפשר. יו"ר כיל, האלוף במיל' יוחנן לוקר הודה לאשר על שירותו המסור ועל היענותו לחזור ולשרת כמ"מ מנכ"ל.  רוביק דנילוביץ' הודה לאשר על היותו "שחקן נשמה" שלא שכח לרגע את החיבור לנגב ולתושביו.

היו רקדו ושרו בין הייתר: ראש עיריית דימונה בני ביטון, ראש מועצת עומר פיני בדש, המנכ"לים לשעבר אלוף מיל' חיים ארז, ויקטור מדינה, נשיאי המכללות פרופ' שוש ארד מ"אחווה" ופרופ' יהודה חדד מ"סמי שמעון", מנכ"ל תיאטרון באר-שבע אורן אהרוני, הד"ר אתי לוצאטו, מנהלי מפעלי כיל וראשי הוועדים הגדולים. וכמובן רעייתו של אשר, אירית גרינבאום, שהגיעה עם הילדים והנכדים לחגוג עם סבא אשר והחברים.

עינת שרוף משמחת באירוע (קרדיט יח''צ)

תגובות

End of content

No more pages to load