• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ארגון הקבלנים: בחירות 2018

אלי אביסרור נבחר ביום שני לקדנציה שלישית בתפקיד יושב ראש ארגון הקבלנים והבונים בנגב. הבחירות נערכו באולמי "נרניה", בבאר שבע, כאשר על ניהולן הופקד היועץ המשפטי של הארגון, עורך הדין ישי מדלסי.

חברים בהנהלה ובמשפחה הגיעו כדי לחגוג עם אלי אביסרור את הבחירה המחודשת (צילום: יח''צ)

כדי להנעים את זמנם של חברי הארגון, שהגיעו גם לאסיפה כללית, שבה נערכו מספר הצבעות על שינויים בתקנון, הגיע הזמר ברנרד עידאן, שהנעים את ארוחת הצהרים בשירים מרגשים.

אלי אביסרור היה נרגש עם סיום האירוע וקבלת זר הפרחים מאשתו ג'ורג'ט, הודה לאמון שניתן לו שוב, וברך את הקבלנים, שנבחרו להנהלה החדשה של הארגון: "עומדים בפנינו אתגרים משמעותיים, ולכן החלטתי להתמודד שוב ולפעול למען הארגון שלנו, שהצליח בזכות חבריו, וחברי ההנהלה, להגיע להישגים של פעילות העשרה, כנסים בנושא הבטיחות באתרי הבניה והשמעת קולם של הקבלנים הדרומיים בסוגיות החשובות של מחיר למשתכן, בניה ללא עידוד ממשלתי מתוקצב לכל זוג צעיר, שירכוש דירה בנגב ועוד. תודה לסגנים שלי יוסי דלויה ואמיר יעקובי על תרומתם לכל פעילות בארגון".

להנהלה החדשה נבחרו: יוסי דלויה, שולה אבוקסיס, עבד אבו- קוש, אסף אדרי, אחמד אזברגה, גלעד בובליל, יוסי בן- ישי, שמעון גוזלן, אמיר יעקובי, כאמל שרחה, רפי לנקרי ועמוס איליה ששימש בהנהלה הקודמת כגזבר וכיו"ר ועדת הכספים.

על פי התקנון הבחירות היו אמורות להיערך בחודש הבא, אולם בישיבת הנהלה הוחלט על ההתחשבות בקבלנים המוסלמים, שיצומו בחודש הרמדאן, ולכן הוקדמו הבחירות במספר שבועות.

אלי אביסרור מצביע (צילום: יח''צ)

תגובות

End of content

No more pages to load