• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ביקור שר הפנים בנאות חובב

שר הפנים, אריה מכלוף דרעי, ערך באחרונה סיור מקצועי מקיף בנאות חובב והתייחס למספר סוגיות, שבפניהן עומדת המועצה התעשייתית הגדולה

השר דרעי בנאות חובב (קרדיט: יח"צ)

שר הפנים, אריה מכלוף דרעי, ערך באחרונה סיור מקצועי מקיף בנאות חובב והתייחס למספר סוגיות, שבפניהן עומדת המועצה התעשייתית הגדולה, ובהן: הגדלת שטח השיפוט של המועצה וחלוקת הכנסות עם שכניה.

השר דרעי שמע בחדר הישיבות של המועצה סקירה מקיפה מפי מנכ"ל המועצה, ולאחריה אמר:"לא תארתי לעצמי, כאשר אישרתי, בשנת 1989, את הקמת המועצה התעשייתית היחידה בישראל, כי יצמח כאן איזור תעשיה כה מרשים המכניס למדינה הרבה כסף. רמת השירותים כאן גבוהה, ואין סיבה להורידה. מצד שני, המדיניות שלנו בנו.שא צמצום פערים וחלוקת הכנסות מוכרת. כאשר יש הכנסות, צריך שהתושבים מסביב יהנו. אם המודל כאן לא היה מצליח כל- כך, לא היינו יכולים להתמודד מול איזורים אחרים בארץ המתנגדים להקמת מועצות תעשייתיות".

ראש המועצה התעשייתית נאות חובב, גדי אלפסי, הדגיש בדבריו את הצורך לשמור על חוסנה הכלכלי של המועצה:"ביום שבו נכנסתי לתפקידי הבהרתי, כי יש לשמור על כספי הציבור ולנהוג בהם בקדושה, אבל צריך לשים לב, כאשר לוקחים מהחזקים ונותנים לחלשים, לא ליצור מצב, שבו מחלישים את החזק ולא מחזקים את החלש. יש לקחת בחשבון את ההוצאות הגדולות של המועצה בקליטת השטחים המזרחיים החדשים, שמשרד הפנים מצרף לנו".

השר דרעי הגיע למועצה התעשייתית נאות חובב בראש משלחת של משרדו, שכללה את סגנו, משולם נהרי, מנכ"ל המשרד, מרדכי כהן, ובכירי המשרד הממונים על חלוקת גבולות ומשאבים. הסיור כלל את בריכות הטיפול בשפכים, מפעל הברום ומכתשים "אדמה". דוד בן- סימון, סמנכ"ל התפעול של "אדמה" בישראל, הסביר את עקרונות החברה:"אנו חברה סינית הפועלת לייצר שונות במוצרים כדי לא להיות דומים לאחרים. אנו פועלים במאה מדינות בהטמעת טכנולוגיות חדשות, כאשר אחד היעדים שללנו הוא להגיע למכירות של 500 מליון דולר בסין".

בסיור קצר במפעלי הברום, שמקבוצת כימיקלים לישראל, הסבירו המנכ"ל, משה יחזקאל, וסמנכ"ל התפעול הבכיר, ניצן משה, כיצד שודרגו המתקנים של החברה בנאות חובב.

תגובות

End of content

No more pages to load