• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מסיבה אותנטית

חברי אגודת הידידים של תיאטרון באר שבע הגיעו למסעדת האותנטית, בניצוחו של השף יקיר מסרטי, ונהנו ממסיבה מיוחדת

עליזה מנור, אורן אהרוני, עופרה חן ואייל שיינר (קרדיט דיאגו מיטלברג)

אגודת הידידים של תיאטרון באר שבע ידועה במסיבות המיוחדות שלה. הפעם, הגיעו כל חברי האגודה למסעדת האותנטית בבאר שבע. והאווירה, כמו השם הייתה אותנטית ומלאת מטעמים מהמטבח המרוקני בניצוחו של שף המסעדה, יקיר מסרטי.

מסרטי לא הסתפק רק באוכל ועיצב את המסעדה באווירה של מימונה עד הפרט הקטן ביותר וכמובן גם לא פסח גם על העוגיות המרוקאיות המסורתיות.

המארחים, מנכ"ל התיאטרון אורן אהרוני ויו"ר אגודת הידידים עליזה מנור עלו לברך את הידידים שהגיעו לחגוג. אחריהם עלה לנאום שר התרבות לשעבר, אהרון ידלין, שסיפור על ההיסטוריה שלו עם התיאטרון עוד כשהיה סגן שר החינוך.

עוד הגיעו לחגוג: דוד בן סימון מנכ"ל אדמה מכתשים ואשתו יפעת, דניאלה ויוסי גז, חיה אבני, רחל בן ישי, דרורה בנני, רחל אליה, המנכ"לית החרוצה של תאיטרון הפרינג', אפרת זיו אספיס, האדריכל רם מרשגבי ואבלין נגרשוש וגיל בליסטרא, ד"ר הלל ודורה ברנריורם סדן, מנכ"ל פארק רותם תעשיות ואשתו דגנית, יועץ התקשורת צביקה אלוש ואשתו חגית, מנכ"ל תבליני מימון אברהם מימון, מנכ"לית מפעל נגב מינרלים, עופרה חן, האמניתפנינה ברקאי ,טל שדה מברום והמצטרפים החדשים לאגודה: סימה וישראל בן כנען ועורכי הדין סימונה ואריה מימון.

גם נציגי ההנהלה הציבורית של התיאטרון הגיעו לחגוג: יו"ר ההנהלה, פרופ' אייל שיינר , ראש מועצת עומר, פיני בדש ויו"ר לשכת עורכי הדין בדרום, דני אליגון.

שוש בליסטרא, אפרת זיו אספיס ועליזה מנור (קרדיט דיאגו מיטלברג)​​​​​​​

דרורה בנני ופנינה ברקאי (קרדיט דיאגו מיטלברג)

רחל אליה, צביקה אלוש ועופרה חן (קרדיט דיאגו מיטלברג)

תגובות

End of content

No more pages to load