• 27 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גלידה באר-שבע משיקה את טעם "לייט-רן באר שבע" לקראת מרוץ הלילה

לכבוד מרוץ הלילה "איקאה באר שבע Light Run" שיתקיים ביום שני הקרוב (30/4), בעלי המותג הארצי "גלידה באר-שבע" החליטו להשיק טעם חדש במהדורה מוגבלת במיוחד עבור תושבי העיר שרצים במרוץ וגם לאלו שלא

גלידה באר שבע (צילום: טימי אבקסיס)

גלידה "לייט-רן באר שבע" בצבע כתום חזק בהתאם לאווירת המרוץ, מיוצרת ממרכיבים טבעיים בלבד, ללא חלב ונקייה מחומרים משמרים, מייצבים וצבעי מאכל. הבסיס לגלידה הוא גזר ופסיפלורה המלאים בוויטמינים ואנרגיה. בנוסף, כמו אחרי כל ריצה או פעילות גופנית, גם בגלידה הכתומה של מרוץ הלילה יש חלבונים החשובים לבניית השרירים לאחר מאמץ.

את הגלידה ייצר הבעלים של גלידה באר שבע, עודד בר: "עשיתי מחקר ובדקתי עם מאמנים ואנשים העוסקים בתחום תוספי המזון לספורטאים על הכימיה מאחורי המזון שאנו צורכים לאחר פעילות גופנית. הבנתי שמה שספורטאים צריכים לאחר הריצה היא מעין 'אינפוזיה' של חומרים שהגוף מאבד בזמן הריצה או צריך כדי למלא את מאגרי האנרגיה הזמינה. מסיבה זו בחרנו לעשות גלידה טבעית לחלוטין עם תוספת חלבונים. הגלידה דלת שומן וללא חלב ולכן גם הרגישים ללקטוז יכולים ליהנות ממנה מיד לאחר הריצה."

את טעם "לייט-רן באר שבע" אפשר למצוא החל מיום ראשון ב"גלידה באר שבע - ג'וליה בר אקספרס" במתחם מקס אמות השקעות (B7) בבאר-שבע.

גלידה באר שבע (צילום: טימי אבקסיס)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load