• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מפארק ההיי-טק לפארק נחל באר שבע

כמאה עובדי חברת Allscripts מפארק ההיי-טק גב-ים נגב בבאר שבע יצאו בשבוע שעבר להתנדבות עם קק"ל לכבוד שנת ה-70 למדינה. אנשי ההיי-טק ניקו את גדות נחל באר שבע ונהנו בסיור והדרכה של אנשי קק"ל בבית אשל הסמוך

עובדי חברת אולסקריפטס מנקים את נחל באר שבע (קרדיט קקל)

לכבוד יום העצמאות ה-70 לישראל החליטו בחברת Allscripts (רכשה בשנת 2013 את חברת db Motion) היושבת בפארק ההייטק בבאר שבע לצאת לפעילות התנדבותית באזור. הם יצרו קשר עם קק"ל באמצאות אורנית גינת, רכזת קהילה ויער של קק"ל באזור הנגב, ויחד החליטו להוציא את 100 אנשי המחשבים לפעילות ניקיון על גדות נחל באר שבע שליד פארק נחל באר שבע שהוקם בסיוע וביוזמת קק"ל.

גבי ג'ופי, יזמת האירוע ומנהלת פעילות של חברת Allscripts בישראל סיפרה: "רצינו לצאת לפעילות התנדבותית מחוץ לאזור הנוחות שלנו לכבוד חגיגות ה-70 למדינה. כ-150 עובדי החברה יושבים בפארק ההיי-טק בבאר שבע ולכן רצינו לקיים את הפעילות פה באזור. יש פה עובדים שגרים בבאר שבע או האזור ומעולם לא היו בפארק או בבית אשל. תרומה לקהילה זה ערך חשוב עבורנו ולכן אנו מתנדבים בפעילויות שונות במהלך השנה. זו הפעם הראשונה שפנינו לקק"ל ושמחנו על הרעיון של אורנית".

"ערך ההתנדבות הוא ערך משמעותי בקק"ל ואנחנו מנסים להנחיל אותו בקרב הקהילות המתגוררות סביב יערות קק"ל" סיפרה אורנית גינת. "העובדים קיבלו הסבר על הפיתוח של קק"ל באזור וכמובן לא יכולנו לפסוח על אתר בית אשל הסמוך. שמחנו לארח את אנשי חברת Allscripts ומבחינתנו האירוע היה רק חלק מתהליך ראשוני. בהמשך נרצה כמובן לצרף אותם למיזמי התנדבות נוספים של קק"ל באזור". 

אורנית גינת מקקל עם העובדים (קרדיט קקל)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load