• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לפני יום העצמאות: ילדי הגנים בב''ש וקריית גת חגגו באופן לא רשמי

רגע לפני יום העצמאות הרשמי, חגגו ילדי הגנים העירוניים את יום העצמאות ילדי הגנים בבאר שבע ובקרית גת  פתחו הבוקר את חגיגות העצמאות 70 שנה של מדינת ישראל, בשיתוף פעולה מלא עם מתנדבי סניף יחד למען החייל באר שבע. 
הילדים של גן תינוקיטון שייקה הגיעו  לבושים בחולצות לבנות וחגיגיות כשלראשיהם חבושים כובעים מיוחדים שהודפסו לכבוד הטקס, נהנו ממוזיקה וריקודים עם דגלי המדינה באווירה חגיגית. נטלו חלק בחגיגות חיילים מהיחידות המאומצות ע"י האגודה למען החייל בעיר. חיילי מג"ב וחיילי חיל האוויר אשר הגיעו לחגוג עם ילדי הגן את מסיבת יום העצמאות. יחד עם הגננות והסייעות, ילדי הגן חילקו  פרחים ושי  שהכינו וארזו במיוחד עבור החיילים. הילדים שרו שירי ארץ ישראל. הניפו דגלים, שירים וריקודים, תפילה לשלום המדינה שבוצעה על ידי הילדים ומצעד דגלים של החיילים. ובסיום הטקס עמדו הילדים לשירת ההמנון.

יו"ר מתנדבי יחד למען החייל  סניף באר שבע ציפורה חלפון אמרה: "אירוח של חיילי צה"ל ואנשי כוחות הביטחון בחגיגת מסיבת העצמאות 70 של מדינת ישראל  זה מה שמייחד את צה"ל הוא היותו הצבא שלנו, הוא צבא העם. אנו עומדים בראש שנה חדשה של עצמאות מדינת ישראל, נקווה כי שנת עצמאות חדשה זו תביא עמה שלום ותהא זו שנת עצמאות שלווה ובטוחה עבור כל עם ישראל תודה ענקית לצוות החינוכי של רשת תינוקיטון שייקה, בראשותה של רחל גאלם על שיתוף פעולה מלא ביחד עם רס"ר בסיס ההדרכה של בית חורון חלפון יוסי ומתנדבי סניף יחד למען החייל באר שבע".

תגובות

End of content

No more pages to load