• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יוזמה של העובדים: תרומות סלי מזון למשפחות הדרום לכבוד החג

שבעה עובדי כיל מדימונה יזמו פעילות חלוקת סלי מזון לכבוד החג למשפחות מעוטות יכולת. השבוע (שני, 26.3) עברו השישה בין 160 משפחות בדימונה, ירוחם ובאר שבע וחילקו להם את המשלוחים לארוחת החג

תרומות של כיל למשפחות (קרדיט: כיל)

שרון אסייג, משה בן-חמו, רני עטיה, אסף טוויזר, נפתלי אבוחצירה ושלומי סבח, עובדי כיל מדימונה, אספו, ארזו והפיצו השבוע 160 סלי מזון למשפחות מעוטות יכולת לכבוד חג הפסח. לשישה הצטרף גם יוסי דנן, בן של עובד כיל. את התרומה אספה החבורה מחבריהם עובדי כיל שתרמו במהלך החודש האחרון עבור המשפחות בדרום.

את המיזם החל שרון אסייג, עובד כיל, לפני שנה בדיוק, בחג הפסח הקודם. אסייג פנה לוועד העובדים והודיע כי הוא מעוניין להתחיל בפרויקט התרמה המוני מעובדי כיל עבור המשפחות בחגים. וועד העובדים נרתם למשימה ואיתם גם מנכ"ל מפעל רותם, יעקב כחלון, שתורם בעצמו ואף מספק רכבים של המפעל לפעולת החלוקה בין הערים.

"אני עובר בין כל המתקנים, המפעלים והמשרדים ומודיע לאנשים על התרומה" מספר אסייג. "התחלנו בשנה שעברה בחג הפסח, המשכנו גם בחגי תשרי ואנחנו מתכננים להמשיך את הפרויקט הזה כל עוד אפשר. הצלחנו השנה להגיע ל-160 סלי מזון לחג הכוללים מצות, ביצים, תפוחי אדמה, ירקות וכל שאר המצרכים החשובים לחג. כל העובדים נרתמים למען המשפחות ותורמים בשמחה ובאהבה. המטרה שלנו היא לנסות להגיע לכמה שיותר משפחות ברחבי הדרום ולעשות חג שמח כמה שאפשר".

תגובות

End of content

No more pages to load