• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יחדיו לתעשייה

הנהלת מרחב דרום של התאחדות התעשיינים התארחה בשבוע שעבר בכפר הנוער העוגן הקהילתי של עמותת יחדיו בבאר שבע, ההנהלה דנה בענייני התעשייה שעל סדר היום וקיבלה החלטות משמעותיות שישפיעו על עתיד התעשייה בנגב

הנהלת התאחדות התעשיינים מרחב דרום בעוגן הקהילתי (צילום: צבי תקשורת)

הנהלת מרחב דרום של התאחדות התעשיינים התארחה בשבוע שעבר בכפר הנוער העוגן הקהילתי של עמותת יחדיו בבאר שבע. עוד לפני תחילתו של המפגש נדהמו התעשיינים מהעוגות והפינוקים שחיכו להם על השולחן. מנכ"ל עמותת יחדיו, יאיר באר, שהגיע לפגוש באופן אישי את התעשיינים, סיפר שכל הכל טוב שעל השולחן זה מאפים "הום מייד" של אם הבית.

את המפגש פתח באר עם הצגה כללית של העמותה והפרויקטים שבאמתחתה ולאחר מכן עמוס כץ, מנהל העוגן הקהילתי, סייר עם התעשיינים בכפר, הסביר להם על המסגרות השונות וריגש אותם עד דמעות.

בין לבין הספיקה ההנהלה לדון בענייני התעשייה שעל סדר היום וקיבלו החלטות משמעותיות שישפיעו על עתיד התעשייה בנגב. בין התעשיינים : יו"ר מרחב דרום של התאחדות התעשיינים, אבי שקד, מנכ"ל מטלטק, רן מימון, מנהלת מפעל דורות מגופים, יעל פלג,  מנהל מפעל סודהסטרים, עידן זוארץ וכמובן מנהל מרחב דרום של התאחדות התעשיינים, אביב חצבני שניצח על כל האירוע. 

תגובות

End of content

No more pages to load