• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ראיתם פעם מאסטרו שעולה על הבמה עם נעלי ספורט?

ערב פתיחת פסטיבל "בסט אוף בטהובן" (צילום: דיאגו מיטלברג)

קשה להתעלות על הקסם שפיזר מאסטרו יוסטוס פרנץ על הבמה בערב הפתיחה של פסטיבל אביב קלאסי בנגב ביום חמישי האחרון. מול 800 איש שהגיעו להאזין ל"בסט אוף בטהובן" עלה לבמה עם נעלי ספורט, לא מהודרות כלל. המאסטרו הסביר כי הוא שבר את אחת האצבעות ברגל ולכן חייב לנעול נעליים נוחות. הקהל כמובן הריע לו בהתלהבות.

עוד מהאירוע החגיגי, האורחים שהגיעו לפסטיבל נהנו משמפניה חגיגית. מנכ"לית התזמורת, קלאודיה צובל קיבלה את פני האורחים שהרעיפו עליה מחמאות. בן האורחים היה גם המנכ"ל הקודם של התזמורת, ומנכ"ל תזמורת ראשון כיום עופר סלע שהגיע לפרגן לתזמורת.

עוד אורחים שהגיעו ליהנות מהצלילים: מאיר אנגלרט, יו"ר הועד המנהל של התזמורת, ויאיר נגיד, ראש מנהל תרבות והמנכ"ל לאמנויות הבמה באר שבע אבל נדמה כי האורח המעניין ביותר היה דווקא יוסטוס-יושה בנו בן ה-12 של מאסטרו פרנץ. יושה רק בן עשר וכבר נחשב לפסנתרן מחונן בעל שם עולמי הגיע ללוות את אבא במרתון הקונצרטים של הפסטיבל.

זהו הפסטיבל האחרון של פרנץ כמנהלה המוסיקלי של התזמורת, בשנה הבאה יחליף אותו מאסטרו ניר קברטי. אבל אנחנו בטוחים שפרנץ לא יעלם ועוד נפגוש אותו כמנצח אורח בקונצרטים שונים.

יאיר נגיד קלאודיה צובל ועופר סלע (צילום: דיאגו מיטלברג)

יוסטוס פרנץ קלאודיה צובל ויוסטוס יושה (צילום: דיאגו מיטלברג)

תגובות

End of content

No more pages to load