• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דווקא בבאר שבע: בירה WOLTERS מושקת בבר מקומי

אבי רווח, מנכ"ל חברת AVEL ויליד באר שבע, בחר להשיק מוצר חדש דווקא בבאר שבע, עשרות אנשי עסקים וחברים התכנסו לחגוג את השקתה של בירה WOLTERS בגיגסי בר

אבי רווח והבעלים של הגיגסי בר (צילום: יח"צ)

השבוע (יום א') התקיים אירוע השקה חגיגי למותג הבירה WOLTERS בגיגסי בר בבאר שבע. האירוע התקיים במעמד מנכ"ל חברת AVEL אבי רווח, המשווקת את המותג בארץ, ועשרות בני משפחה וחברים קרובים. בין הנוכחים: שגיא נעמן מרשת מחסני השוק, אייל רביד מנכ"ל ובעלים של ויקטורי, שחר חפץ מתוכנית הריאליטי האח הגדול, מאור נחליאלי, מפיק האירועים ועוד.

אבי רווח, יליד באר שבע, החליט לקיים את אירוע ההשקה הראשון של המותג בעיר הולדתו כהוקרה והערכה למקום בו גדל והתפתח. עוד במסגרת האירוע קיים רווח מסיבת עיתונאים ובה הציג את דרכו המקצועית כשהחל לעבוד בחברת קוקה קולה בתפקיד של איש מכירות ועד אשר הפך למנכ"ל של אחת החברות, על ההחלטה שקיבל לסיים פרק ולעבור לאתגר הבא ולפתוח חברה ולעמוד בראשה, על המותג WOLTERS ואיך בזמן קצר הגיע לפריסה ארצית גבוהה ועל מוצרים נוספים אותם החברה משווקת.

אבי רווח, מנכ"ל ובעלים של חברת AVEL אשר הביא את הבשורה החדשה לשוק הבירה בישראל מאמין כי קהל צרכני הבירה בישראל הינו קהל דינמי אשר פתוח לשינויים ומחפש גיוונים חדשים במותגיות ובטעמי הבירה: "קהל זה מחפש אחר ייחודיות ומנסה כל העת להוביל ולנכס לעצמו את הטרנד הבא בעולם הבירות. בירהWOLTERS  מעניקה לכל אחת ואחד מצרכני הבירה בישראל את היכולת ליהנות ממותג בירה גרמני בינלאומי במחיר אטרקטיבי".

מאור נחליאלי ואבי רווח (צילום: יחצ)​​​​​​​

שחר חפץ ואבי רווח (צילום: יחצ)

בני משפחה (צילום: יחצ)

תגובות

End of content

No more pages to load