• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרפאת 'כללית רפואה משלימה' בבאר שבע מציינת 20 שנות פעילות

עשרות מתושבי באר שבע, מטפלים ומטופלים בעבר ובהווה, אנשי צוות רפואי ועוד לקחו חלק באירוע החגיגי שכלל הרצאות, טיפולי הדגמה, הפנינג בריאות וכיבוד קל

פרופסור פלג בהרצאה (צילום: כללית רפואה משלימה)

מרפאת 'כללית רפואה משלימה' בבאר שבע קיימה אירוע חגיגי ומרגש לציון 20 שנות פעילות בבאר שבע יחד עם עשרות מתושבי העיר, מטפלים ומטופלים בעבר ובהווה, אנשי צוות רפואי ועוד.  

האירוע נפתח בדברי ברכה של המנהל הרפואי של המרפאה, פרופסור רוני פלג ושל המנהלת האדמניסטרטיבית, לאה בורפקר. השניים סקרו את פעילותה של המרפאה במשך 20 השנים האחרונות בבאר שבע וציינו כי עד כה, טופלו בה למעלה מ-100,000 מטופלים בתחומי הטיפול השונים על ידי אנשי המקצוע המובילים ביותר. לאחר מכן התקיימה הרצאה מיוחדת של פרופסור פלג, בנושא הרפואה המשלימה כדרך טיפול יעילה במגוון מחלות ובעיות רפואיות לילדים ולמבוגרים. לאחר ההרצאה ולאורך כל שעות קיום האירוע, צוות המטפלים המנוסה והמקצועי של המרפאה העביר טיפולי הדגמה במגוון תחומים כגון: רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינא, דיקור סיני ועוד.

לאה בורפקר, קרן צור איסרליס וזמירה הוכמן (צילום: כללית רפואה משלימה)​​​​​​​

במהלך הערב נרשמה התרגשות מיוחדת כאשר העובדות הראשונות במרפאת 'כללית רפואה משלימה' בבאר שבע, ד"ר טטיאנה קיטלוב וזמירה הוכמן, קיבלו זרי פרחים ותעודות הוקרה על פועלן למען הצלחת המרפאה וקידום תחום הרפואה המשלימה בבאר שבע ובדרום בכלל.

המנהל הרפואי של מרפאת 'כללית רפואה משלימה' בבאר שבע, פרופסור רוני פלג: "היה ערב מרגש מאד עבור כולנו. לא בכל יום יוצא לנו לפגוש במטופלים שבהם טיפלנו בהצלחה בעבר או אנשי צוות שעברו אתנו כברת דרך ארוכה כל כך. לפני כ-20 שנים שמתי לב שיש עניין גובר והולך ברפואה המשלימה, אמרתי לעצמי כיצד ייתכן שאני כרופא קונבנציונלי לא יודע בכלל מה זו רפואה משלימה. לאט לאט הבנתי שאנשים פונים לרפואה המשלימה היכן שהרפואה הקונבנציונלית מספקת מענה חלקי, ושהרפואה המשלימה, כשמה היא, משלימה את הטיפול. אנו מתחייבים להמשיך ולדאוג לשיפור בריאותם של תושבי באר שבע גם בשנים הבאות במקצועיות ובמסירות כפי שעשינו עד כה. תודה רבה לכל המשתתפים שהגיעו ולקחו חלק באירוע שקיימנו".  

המנהלת האדמניסטרטיבית של מרפאת 'כללית רפואה משלימה' בבאר שבע, לאה בורפקר: "אני רוצה להודות לכל מי שלקח חלק בהפקת האירוע ובהצלחתו, למנהלת מרחב הדרום ברשת 'כללית רפואה משלימה', קרן צור איסרליס, מנהלת השיווק במרחב הדרום, לילך משה ביטון, עובדי ועובדות המרפאה ולהנהלת ש.ל.ה אשר סיפקה לנו רוח גבית. אין לי ספק שחיזקנו עוד יותר את החיבור בין המרפאה שלנו לקהילה בבאר שבע".

קרן צור איסרליס, פרופ' רוני פלג, לאה בורפקר ודר' טטיאנה קיטלוב (צילום: כללית רפואה משלימה)

שלושה מטפלים מהמרפאה (צילום: כללית רפואה משלימה)


תגובות

End of content

No more pages to load