• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משהו טוב קורה בבאר שבע: עוד ועוד חברות פותחות סניפים בפארק ההייטק

מאז פתיחת פארק ההייטק גב ים נגב, הדרימו לא מעט חברות ענק, ביניהן גם חברות בינלאומיות, ופתחו שלוחות נוספות בבירת הנגב. לאחרונה, נפתח משרד עו"ד, הרביעי בגודלו בארץ, במתחם הפארק

דוד ברקת אמיר חן רובי בכר (צילום: עידן אסלן)

לאחרונה, מותגים גדולים מהמרכז מדרימים לבירת הנגב על מנת לפתוח שלוחות נוספות בפארק ההייטק של באר שבע. באירוע פתיחת השלוחה הדרומית של משרד עוה"ד בכר חן וול אוריון ושות' במתחם WEWORK בפארק ההייטק גב ים נגב, הגיעו כל המי ומי של עולם הסייבר והעסקים של באר שבע והסביבה. המשרד, שהינו הרביעי בגודלו בארץ, החליט לשים פעמיו לבירת הנגב בשל התמחותו בעולם הסייבר וכדי להיות קרוב למי שמבססת את מעמדה כמעצמת סייבר לא רק בארץ, אלא בכל העולם – העיר באר שבע.

המארחים, מנכ"ל אוניברסיטת בן גוריון בנגב, דוד ברקת ומנהל גב ים נגב, רועי צוובנר בירכו את הדיירים החדשים של הפארק, וביניהם השותפים הבכירים במשרד עוה"ד, רובי בכר, אמיר חן ואברמי וול, שערכו את האירוע לאנשי העסקים מהעיר וכבר קשרו כמה קשרים לפעילות עסקית משותפת בעתיד. עו"ד חן הצהיר שהמשרד כאן כדי לטעת שורשים והודה על קבלת הפנים החמה.

עוד נכחו באירוע: אלי בן סימון, מנכ"ל נטפים, ערן שמרלק, מנכ"ל נגב אקולוגיה, אריה קליינמן, יו"ר לשכת המסחר בדרום, אורנה מיארא, יו"ר אגודת הידידים של סורוקה ועוד. 

תגובות

End of content

No more pages to load