• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בתוך חודש: שלושה פרסי הצטיינות לעמותת יחדיו

עמותת יחדיו באר שבע והדרום קיבלה בחודש האחרון שלושה פרסי מצוינות על תכניות מחוללות שינוי בחברה שהיא מפעילה במרחב הדרום

אות קרן שלם לעמותת יחדיו (צילום: מלכי הכט)

הפרס הראשון הינו על יזמות וחדשנות מקצועיים מטעם איגוד העובדים הסוציאליים הארצי שניתן לעמותה ולאוניברסיטת בן גוריון בכנס השנתי של האיגוד. את הפרס קיבלו מנהלת בתים חמים עו"ס עדי לברון עטיה ודוקטורנטית לעבודה סוציאלית באונ' בן גוריון, עו"ס נור שמעי. הפרס ניתן על כנס "נערות משנות עולם" שהיה כנס שהופק על ידי נערות הבתים החמים שבחרו את הנושא המרכזי שלו- דימוי גוף והפרעות אכילה - סוגיית המשקל והסטיגמה לנערות ונשים. הכנס היה אירוע שיא בתכנית מחוללת השינוי שמפעילה עמותת יחדיו בבתים החמים, "נערות משנות עולם".

פרס מצוינות לבשביל הדעת (צילום: עמותת יחדיו)​​​​​​​

הפרס השני שקיבלה העמותה גם הוא על תכנית משותפת לה ולאוניברסיטת בן גוריון – פרס מצוינות על תכנית הלימודים האקדמית "בשביל הדעת", המתקיימת זו השנה הרביעית באוניברסיטה. מדובר על תכנית ייחודית ללימודים אקדמאיים שמיועדת לאנשים עם מוגבלויות ומטרתה מתן השכלה כללית לעולמות התוכן באוניברסיטה, ביניהם מבוא לרפואה, מבוא לניהול ומבוא לכלכלה ולגיאוגרפיה. הפרס ניתן בטקס של המינהל למוגבלויות במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים שהתקיים בירושלים בשבוע שעבר במעמד מנכ"ל משרד הרווחה.

אות הוקרה על שכנות טובה (צילום: עמותת יחדיו)

את הפרס השלישי חלקה העמותה עם משפחת יחיא מאופקים, שניתן מטעם קרן שלם על שכנות טובה ומיטיבה לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית המתגוררים בקהילה, ועל קבלת האדם המיוחד באופן המהווה דוגמא והשראה ליצירת אחווה, רעות ושילוב קהילתי. צביה ומשה יחיא מתגוררים בשכנות לדיור מוגן שמופעל על ידי עמותת יחדיו, הם פותחים את ביתם בשבתות, חגים ומועדים לשכניהם המיוחדים שאינם יכולים לצאת למשפחותיהם.

אל"מ (מיל.) יאיר באר, מנכ"ל עמותת יחדיו: "עמותת יחדיו שמה לעצמה למטרה לקדם את השירותים החברתיים בפריפריה הדרומית. ככזו, העמותה מובילה תכניות ייחודיות ומחוללות שינוי של משרד הרווחה. העמותה נבחרה להוביל פיילוטים שונים של המשרד וגאה להיות עמותה פורצת דרך בתחומה. העמותה חרטה על דגלה לקדם מצוינות בתחומי פעילותה ותמשיך לפעול למתן שירותים רווחתיים מתקדמים ברחבי הדרום".

תגובות

End of content

No more pages to load