• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מוקירים את העובדים

16 עובדים ממגוון תפקידים זכו בפרס הצטיינות באירוע הוקרה של אדמה מכתשים שנערך בשבוע שעבר. יצחק נחמיה, נציג המצטיינים: "נמשיך לתרום לחברה ולקדם ערכים של מצוינות"

עובדים מצטיינים באדמה ובני משפחותיהם (צילום: עוזי אברהם)

בשבוע שעבר (ב') התקיים אירוע הוקרה לעובדים מצטיינים של אדמה מכתשים. 16 עובדים ממגוון תפקידים בחברה זכו בפרס הצטיינות כאות הוקרה על תרומתם ופועלם למען החברה. המצטיינים ובני משפחותיהם סיירו במפעל החברה בנאות חובב, הכירו מקרוב את מקומות העבודה של בני המשפחה, הדליקו יחד נר שביעי של חנוכה ונהנו ממופע מוזיקלי של הפסנתרן ניר ברנד.

דוד בן סימון, סמנכ"ל תפעול ישראל באדמה, בירך את הזוכים: "חשוב לנו להוקיר ולהעריך את העובדים המצטיינים שמשקיעים בעבודתם ומאירים את הדרך לשאר העובדים. בהזדמנות זו אודה גם לשאר העובדים בחברה שתורמים להצלחתה ולאיתנות של אדמה בארץ ובעולם".

יצחק נחמיה, נציג המצטיינים שבירך בטקס, סיפר בהתרגשות כי הערכים שמנחים אותו בעבודה הם אותם ערכים שקיבל בבית אביו ואמו, של חריצות, מסירות ומקצועיות. יצחק הוסיף כי הוא וחבריו גאים ונרגשים מהמעמד: "זהו ערב מרגש מאוד עבורנו ועבור המשפחות שלנו. נמשיך לתרום לחברה ולקדם ערכים של מצוינות ותרומה לקהילה שסביבנו".

מצטיינים באדמה (צילום: עוזי אברהם)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load