• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הערב הגדול של קלאודיה צובל

בסוף השבוע שעבר נפתחה העונה ה-45 של הסינפונייטה הישראלית באר-שבע

יוסטוס פרנץ קלאודיה צובל ומאיר אנגלרט (קרדיט צילום: דיאגו מיטלברג)

הרבה התרגשות שררה במשכן האמנויות בשבוע שעבר בערב פתיחת העונה של הסינפונייטה הישראלית באר-שבע. גם בגלל שלראשונה נחשפו הנגנים והאורחים בקהל ל"קונכיה" החדשה שהוצבה על הבמה ושיפרה מאוד את האקוסטיקה והביצוע של נגני התזמורת. גם בגלל שמדובר ברפרטואר מרשים של יצירות מופת שנוגנו בניצוחו של המאסטרו יוסטוס פרנץ בשילוב סולנים מכל העולם.

אבל במיוחד בגלל שמדובר היה באירוע פתיחת עונה ראשון של קלאודיה צובל המנכ"לית החדשה של התזמורת. אמנם בעשר שנים האחרונות פעלה בעיקר מאחורי הקלעים אבל היא דמות מוכרת מאוד ואהודה הן בקרב עובדי ונגני התזמורת והן בקרב קהל המנויים הוותיק והנאמן של התזמורת.

בזה אחר זה ניגשו אורחים ומכובדים לברך את קלאודיה על טבילת האש הראשונה שלה והשיקו כוסית לחיים. בן המברכים מצאנו את דוד בן סימון סמנכ"ל תפעול ישראל באדמה ורחל לוי מנהלת קשרי קהילה של אדמה שתורמים רבות בשם החברה לתזמורת, מאיר אנגלרט, ראש הועד המנהל של התזמורת, מרב צימנד, מנכ"לית להקת קמע, מנכ"ל תאטרון באר-שבע, אורן אהרוני שגיא אפשטיין, האיש והיין שגם נמצא כבר שנים בוועד המנהל של התזמורת ועוד ועוד.

הסינפונייטה הישראלית באר-שבע (קרדיט צילום: דיאגו מיטלברג)

הערב התחיל במסורת שירת התקווה בניצוחו של מאסטרו יוסטוס פרנץ, לאחר מכן קלאודיה עלתה לבמה ודיברה לקהל מהלב, הודתה על התמיכה והאהבה שהיא מקבלת מהרגע שהתקבלה לתפקיד והבטיחה להמשיך ולהצעיד את התזמורת בגאווה. ולנו רק נותר לאחל לה, בהצלחה בעונה ה-45 הסינפונייטה.

אורן אהרוני, רחל לוי, קלאודיה צובל ומירב צימנד (קרדיט צילום: דיאגו מיטלברג)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load