• 30 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נערות משנות עולם

נערות הבתים החמים ביחדיו הזמינו את ראש העיר להשתתף בפרויקט צילום בינלאומי

פרויקט צילום (קרדיט צילום: נערות הבתים החמים)

בשבוע שעבר הגיע ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ', לביקור מרגש במיוחד בבית חם לנערות בעיר המופעל על ידי עמותת יחדיו. את הביקור יזמו, תאמינו או לא, דווקא הנערות, שהזמינו את ראש העיר להצטלם לפרויקט צילום בינלאומי מיוחד בו הן משתתפות.

הנערות ניצלו את הביקור כדי לספר לדנילוביץ' על הפרויקט יוצא הדופן - Photo is: Voice של פסטיבל הצילום הבינלאומי "פלטפורמה". זהו פסטיבל צילום מקצועי בינלאומי שמתקיים פעם בשנה בישראל ובכל שנה קיר אחד בתצוגה מוקדש לפרויקטים חברתיים. השנה, באמצעות שיתוף פעולה בין פלטפורמה וביוזמת ובמימון חברת אדמה במסגרת פועלה למען הקהילה בחרו לקיים את הפרויקט בבאר שבע בשיתוף עמותת יחדיו ולהקדיש חלק משמעותי מהקיר החברתי לנערות הבתים החמים בעמותה. לא כל שכן – הגופים השותפים אף החליטו להרחיב את הפרויקט ולקיימו בכלל הבתים החמים בעמותה.

במפגש האישי שהתקיים ממש לאחר ראש השנה ברך ראש העיר את הנערות בשנה טובה, שנה מלאת עשייה ופריחה ולאחר מכן עברו לצד המעשי של המפגש – הצילום, כאשר המצולם היה – ראש העיר. במסגרת הפרויקט צילמו הנערות במהלך מספר חודשים סביב הנושא של זהות ומקום במיזם שמשלב דמיון, יצירה וביטוי אישי וממש רגע לקראת סיום הפרויקט הזמינו את ראש העיר שלהן, שמלווה את פעילות העמותה להשתתף בפרויקט. את הנערות הדריכו מתנדבות שהתגייסו במיוחד למשימה, ועברו בעצמן הדרכה מקצועית על ידי הצלמים של פלטפורמה. בנוסף, במסגרת "קתדרת יחדיו", המתנדבים עברו גם הכשרה ממוקדת בעבודה עם נערות בגיל ההתבגרות ולוו על ידי הצוות המקצועי של פרויקט בתים חמים.

ראש העיר שיתף פעולה עם הצלמיות הצעירות והתוצאות - בפסטיבל הצילום הבינלאומי שיתקיים ב- 23.11-2.12 במידטאון תל אביב.

תגובות

End of content

No more pages to load