• 01 דצמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ארבעים סוכני תיירות מרחבי הארץ הגיעו לסיור ב"קסם המדבר"

כאשר שמעו סוכני התיירות ברחבי הארץ על מותג התיירות הבדואית החדש "קסם המדבר", שהושק לאחרונה על ידי הרשות לפיתוח הנגב ומשרד החקלאות ופיתוח הכפר, מיהרו עשרות מהם להגיע לרהט לסיור היכרות ראשוני

עשרות סוכנים בסיור בקסם המדבר (קרדיט צילום: באדיבות קסם המדבר)

הסיור התקיים בשיתוף עם מועצה מקומית בני שמעון בהובלת חברת צופית. הסוכנים הגיעו לרהט לאחר שביקרו במוקדי התיירות בבני שמעון.

הסוכנים נהנו מסיור תיירותי, שהועבר על ידי המדריכה המרתקת אלהאם אלכלמאת, שכלל היכרות עם העיר רהט, ביקור וטעימות בחנות המתוקים המפורסמת בעיר "אל רוזנה", שעד לאחרונה עבדה שעות נוספות באירועי לילות רמדאן. הם ביקרו גם בחנות התבלינים הססגונית ובמאפיית פיתות בדואיות ייחודית.

לאחר מכן לקחה אלהאם את הסוכנים לביתה של היזמית חוסניה בן ברי, שם סיפרה להם את סיפור חייה המרתק. לביתה של חוסניה הצטרפו היזמיות ג'מאלאת אבו מוסא וג'ולייט בדר, שסיפרו גם הן את סיפור חייהן המעניין ושיתפו את הסוכנים בדרכן המקצועית ליזמות. יחד עם חוסניה הן את המוצרים שהן מכינות לבד וגם מוכרות, ביניהם תלבושות בדואיות מסורתיות ומאכלים בדואיים מיוחדים.

לאחר ההיכרות המרגשת ישבו כולם לארוחת ערב בדואית מסורתית בביתה של חוסניה וסיכמו את הביקור כהצלחה מסחררת. הם שמחו לשמוע שמוקדי התיירות ברהט פתוחים לא רק בסמוך לאירועי לילות רמדאן, אלא אפשר לבוא ולבקר בעיר גם במהלך השנה וליהנות מהאוכל והמסורת המרתקים שמציעים התיירנים בעיר.

תגובות

End of content

No more pages to load