• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טבילת האש הראשונה של אורן אהרוני המנכ"ל הנכנס של תיאטרון באר-שבע

חברי ההנהלה הציבורית וחברי אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע הריעו בשבוע שעבר למנכ"ל הנכנס של תיאטרון באר-שבע אורן אהרוני, 47, שנכנס החודש לתפקידו במקומו של שמוליק יפרח שמונה למנכ"ל תיאטרון הקאמרי.

אורן אהרוני, אשר גרינבאום ועליזה מנור (קרדיט צילום: דיאגו מיטלברג)

היה זה בפרמיירה החגיגית של "הורים איומים"  המחזה המפורסם של ז'אן קוקטו בבימויו של גדי רול ההצגה המבריקה מובילה עם תשע מועמדויות לתחרות פרסי התיאטרון לשנת 2016.

לידידי התיאטרון שבאו לצפות בהצגה חיכתה בכניסה הפתעה. כל זוג קיבל מארז מפנק במיוחד של חברת הקוסמטיקה "לאוקסיטן" הישר מהסניף שלהם בגרנד קניון באר-שבע. לאחר ההצגה חוג הידידים התקבץ לקבלת פנים מרשימה במיוחד עם קייטרינג של "קפה ג'ו", בית הקפה החדש במשכן.

בן הידידים שצפו, השיקו לחיים ונהנו: יו"ר אגודת הידידים, עליזה מנור, מ"מ מנכ"ל כיל, אשר גרינבאום ואשתו אירית, גבי ואבלין נגר, אמיליה וציון סמדג'ה, כוכי ומאיר אלימלך, אברהם ואתי מימון, רחל אליה, רינה ונסים אבקסיס והמצטרפים הטריים לחוג אגודת הידידים, אלדד איתני ופנינה ודניאל ברקאי. היה שמח!

אורן אהרוני, גבי נגר ושי חמו (קרדיט צילום: דיאגו מיטלברג)עליזה מנור, אמיר קריאף וקרן יפרח (קרדיט צילום: דיאגו מיטלברג)פרימיירה חגיגית (קרדיט צילום: דיאגו מיטלברג)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load