• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חברי אגודת הידידים חוגגים פורים עם תיאטרון באר שבע

גם סופת החול שהשתוללה בעיר ביום ראשון לא מנעה מחברי אגודת הידידים להגיע לנשף פורים המסורתי של תיאטרון באר-שבע בשיתוף גודמן בית הספר למשחק בנגב

שמוליק יפרח, אורן אהרוני, עופר ליפשיץ, עליזה מנור, רפי ניר ואייל שיינר (קרדיט צילום: צבי תקשורת)

התחפושות השנה היו מושקעות במיוחד וגרפו פרסים בחסות האגודה. לאירוע הגיעו הכוכבים של התיאטרון, מנכ"ל התיאטרון היוצא ומנכ"ל הקאמרי הבא, שמוליק יפרח, והמנכ"ל הנכנס, אורן אהרוני שביצעו על הבמה טקס העברת שרביט היתולי והצחיקו את קהל המחופשים. גם נציגי המשטרה שהגיעו וביקשו להנמיך את הווליום לא הרסו את השמחה וידידי התיאטרון, יחד עם השחקנים והסטודנטים של גודמן בית הספר למשחק פיזזו על רחבת הריקודים. את המקום הראשון בתחרות התחפושות גרפו חברי אגודת הידידים, פרופ' דורית ואלון תבור שהפתיעו את כולם בתחפושת ונציאנית שהיממה את כולם. עוד השתתפו באירוע: יו"ר אגודת הידידים, עליזה מנור שתרמה כמה פרסים מדליקים לסטודנטים המחופשים, גבי ואבלין נגר שתרמו שתי חופשות זוגיות בארץ, מיקי ושרון אידל, מפרחי שוקולד וצמיגי ליבוביץ' שתרמו אף הם סכום משמעותי לסטודנטים. אהרוני, עלה על הבמה והכריז שאין אגודת ידידים כמו שלנו בכל הארץ!

אגודת הידידים בנשף פורים (קרדיט צילום: אביחי דרעי - מגנצ'יק)אגודת הידידים בנשף פורים (קרדיט צילום: אביחי דרעי - מגנצ'יק)אגודת הידידים בנשף פורים (קרדיט צילום: אביחי דרעי - מגנצ'יק)אגודת הידידים בנשף פורים (קרדיט צילום: אביחי דרעי - מגנצ'יק)

תגובות

End of content

No more pages to load