• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אירוע אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע

ביום שישי האחרון, חברי אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע ושחקני התיאטרון הרימו כוסית לכבוד השנה החדשה

קרן יפרח, אייל שיינר, דניאלה גז, שגית ביתן ושמוליק יפרח (צילום: דיאגו מיטלברג)

הרוב המכריע של כ-120 חברי אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע קפצו בשישי האחרון לחווילה המרשימה של מנכ"ל תיאטרון באר-שבע שמוליק יפרח ורעייתו היפה קרן. קרן, מעצבת אירועים מבוקשת עיצבה את הכיבוד העשיר ופינות הישיבה עם צילומים ממוסגרים של ההפקות האחרונות של התיאטרון -- סביב בריכת השחיה של הבית.

שמוליק יפרח, עליזה מנור ורפי לנקרי (צילום: דיאגו מיטלברג)


הסיבה להתכנסות: הרמת כוסית של אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע לכבוד חגי תשרי. על הדרך, מנכ"ל התיאטרון בירך את בכיר חברי האגודה אשר גרינבאום על מינויו בראשית השבוע שעבר למנכ"ל (הזמני) של קונצרן כיל, במקומו של סטפן בורגס שנאלץ לפרוש וגם ציון יום הולדתו של סמנכ"ל התיאטרון החרוץ, אורן אהרוני (וכן,הייתה גם עוגת יום הולדת)

אשר גרינבאום, מיכל ינאי וקובי אמויאל (צילום: דיאגו מיטלברג)

וכמובן, גם שמוליק יפרח וגם אשר גרינבאום לא יכלו להתעלם מהאירוע ש"שיגע" את בירת הנגב ערב קודם – הניצחון הסנסציוני של הפועל באר-שבע על אינטר מילאנו באטליה.

הרימו כוסיות יין משובח וטעמו מהאירוח האיכותי בין הייתר גם : דוד בן סימון סמנכ"ל תפעול עולמי של אדמה מכתשים, רחל לוי, מנהלת קישרי קהילה של אדמה מכתשים, עליזה מנור יו"ר אגודת הידידים של התיאטרון, עופרה חן מנכ"לית נגב מינרלים, יעקב כחלון ועופר ליפשיץ סמנכ"לים בכירים בכיל, אברהם מימון ממעצמת התבלינים "תבליני מימון, דניאלה גז, ד"ר הילה טהר וד"ר יעל סנה מאוניברסיטת בן גוריון, שוש וגיל בליסטרא, עוה"ד טולצ'ינסקי מנחם (טולי) שהצטרף לאגודת הידידים אחרי שפתח סניף של משרדו התל-אביבי הגדול בפארק ההי-טק של באר-שבע, קובי אמויאל מ"קרן תעשיות" שהצטרף גם הוא באחרונה לאגודת הידידים, דני אליגון יו"ר לשכת עורכי הדין במחוז הדרום, גבי נגר ופרופ' אייל שיינר היו"ר החדש של ההנהלה הציבורית של התיאטרון. וכמובן שחקני תיאטרון באר-שבע, מיכל ינאי, אמיר קריאף, אוולין הגואל,שירי גולן ועוד..

עליזה מנור (צילום: דיאגו מיטלברג)

בצאתם קיבלו הידידים שי מקורי : את ספרו של רומן גארי "עפיפונים", שעלה כהצגה מצליחה על בימת התיאטרון הדרומי.

120 חברי אגודת הידידים (צילום: דיאגו מיטלברג)


שמוליק יפרח ושחקני תאטרון באר שבע (צילום: דיאגו מיטלברג)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load