• 28 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אירועים בב''ש במסגרת חודש המודעות לאוכלוסיות מיוחדות

עיריית באר שבע בהובלת חברת 'כיוונים' - המחלקה לאוכלוסיות מיוחדות הפועלת לאורך כל השנה במטרה לקדם ולשלב אנשים עם צרכים מיוחדים תקיים במהלך חודש פברואר את "פברואר יוצא מן הכלל"

צילום: עיריית באר שבע / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

פרויקט ארצי שנועד להעלות את מודעות הציבור לאוכלוסיות המיוחדות וכאמור לקדם את שילובן בקהילה, יתקיים במהלך חודש פברואר בב''ש.

הבחירה להפנות את הזרקור אל עבר אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים מעבר לפעילויות שנעשות כל השנה דווקא בחודש פברואר, נעשתה לאור העובדה שהוא אכן חודש יוצא מן הכלל - זהו החודש היחיד בשנה שיש בו מספר ימים שונה משאר החודשים האחרים.

חודש המודעות בבאר שבע ילווה בקמפיין בהשתתפות תושבות ותושבים עם צרכים מיוחדים שלכל אחד ולכל אחת מהם היכולת להיות במוקד העשייה וההשפעה באופן שווה.

כאמור, במהלך החודש יתקיימו ברחבי העיר מגוון אירועי תרבות חינמיים, תחת הסלוגן ״כולנו תושווים״ וביניהם: מופע מוסיקלי, סדנאות, הרצאות, סרט, תערוכה ושעת סיפור.

אירועי "פברואר יוצא מן הכלל" יסתיימו ב-15 במרץ 2022,  במפגש עם השחקן טל פרידמן שישתף את הקהל במסע האבהות המטלטל שלו - הגיגי לב על קבלה, הכלה, קבלת האחר ושונות.

לפירוט האירועים שיתקיימו ב'פברואר יוצא מן הכלל'

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ': " אירועי חודש 'פברואר יוצא מן הכלל' הם הזדמנות נוספת ליצירת חיבור בין תושבים וחיזוק האחריות החברתית של כולנו לשוויון. במהלך החודש יתקיימו פעילויות רבות ומפגשים מעוררי השראה שיאפשרו לייצר דיאלוג משותף ולנפץ סטיגמות תוך חידוד ההבנה עד כמה שוויון, שילוב והכלה הינם ערכים מהותיים בחיי הקהילה. אני מודה לכל השותפים הפועלים למען מטרה נעלה זו ומזמין את הציבור להשתתף באירועים ".

מנכ"ל חברת 'כיוונים', שלומי נומה: " אנו מאמינים בפוטנציאל האישי הטמון בכל אחד, ביכולת להיות במוקד העשייה ולהשפיע, ביכולת לשאת באחריות לאיכות החיים בקהילה, יחד עם כלל חברי הקהילה באופן שווה.

במהלך חודש פברואר תציע חברת 'כיוונים' מגוון פעילויות, הרצאות וסדנאות לילדים ונוער, שיתקיימו ברחבי העיר. הפעילויות נועדו לעודד שילוב ילדים ובוגרים עם מוגבלות בחיי הקהילה, להנגיש עבורם את הפעילויות ולייצר חיי קהילה משותפים." 


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3FSWzTO
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load