• 30 נובמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תיבת פנדורה - תערוכה חדשה במוזיאון הנגב לאמנות

העבודות ההיברידיות והמסתוריות של עדי פלומן מחברות חפצים ודימויים, בין העולם הידני והדיגיטלי, בין משטח לנפח ובין יצירת אמנות והמסגרת המקיפה אותה

עדי פלומן, ללא כותרת (סיכת בגד), 2017 (מתוך הסדרה 'הלמינה המושלמת'), פיסול דיגיטלי, הזרקת דיו על נייר במסגרת אמן (עץ מהגוני, פליז)

מוזיאון הנגב לאומנות פותח השבוע תערוכה חדשה: תיבת פנדורה- תערוכה של עדי פלומן  אותה אוצר ניקולה טרצי, ( 19 באפריל- של ביול 2021)

העבודות ההיברידיות והמסתוריות של עדי פלומן מחברות חפצים ודימויים, בין העולם הידני והדיגיטלי, בין משטח לנפח ובין יצירת אמנות והמסגרת המקיפה אותה.

תהליך היצירה של פלומן כולל בניית מודלים ממחושבים בתלת-ממד, הדפסתם והצגתם במסגרות שהיא מעצבת. היא מכנה את העבודות "פסלים דיגיטליים בהדפסת דיו בתוך מסגרות אמן".

היא עושה שימוש במיליוני וקטורים שהיא מחברת בעזרת תוכנת תלת־מימד. הטכניקה המיוחדת שלה יוצרת סימולציה של המציאות בתלת־ ממד, שרמת דיוקם והקפדתם מטעה את הצופה לחשוב שאלה תצלומים. ההשראה לרבות מהעבודות בתערוכה מקורה בחפצים היסטוריים השמורים באוספי מוזיאונים.

שם התערוכה לקוח מהמיתולוגיה היוונית: פנדורה, האישה הראשונה שיצרו האלים, נשלחה אל בני האדם ובידיה קופסה שבה כלואים כל החוליים והקשיים שהאלים הסתירו מבני האדם. פנדורה התבקשה לא לפתוח לעולם את הקופסה, אך נכנעה לסקרנותה, פתחה את הקופסה ושחררה את כל הרוחות הרעות. התערוכה מהדהדת את המיתוס ומעוררת מחשבות על מתנות, על היצירה האלוהית, על טכנולוגיה, על מגדר ועל סודות.

מוזאון הנגב לאמנות: רחוב העצמאות 60, באר שבע | טלפון:   08-699353
שעות פתיחת מוזאון הנגב לאמנות:
ימים שני, שלישי וחמישי 16:00-10:00.

יום רביעי 19:00-12:00

ימים שישי ושבת 14:00-10:00 כניסה חינם

הכניסה למוזאון בהזמנת כרטיסים מראש ולפי התו הסגול


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load