• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חנוכ׳קטע 2020- מאירים את באר שבע בהדלקת נרות עם קטע!

נר שמיני של חנוכה: הדלקת נרות משותפת בקפסולות בהתאם להנחיות, סדנת הכנת אוכל מקסיקני, מופע אקוסטי באוויר הפתוח, שעת סיפור ∙ ערב קמפארי והארי פוטר∙ ערב פויקה וג'אם  ועוד

חנוכקטע 2019 (צילום: סנאפ המרכז החברתי לצילום)

ביום חמישי, ה-17 בדצמבר,  החל מהשעה 16:30 אחר הצהריים, יתקיימו ברחבי העיר באר שבע אירועי חנוכ׳קטע, בהובלת ״הרשת באר שבע״ מבית ארץעיר. האירועים נערכים בבאר שבע בפעם החמישית ומציעים הדלקת נרות בקהילה עם קטע.  האירועים יתקיימו בכפוף לתו הסגול והנחיות הקורונה. 

הפעילויות יתקיימו בבתי התושבים ובמרחבים קהילתיים ויכללו סדנאות, פעילויות לכל המשפחה ואירועי תוכן נוספים, ביניהן: הכנת נרות צבעוניים, סדנת קסאדיות, מדיטציה בתנועה, פויקה וג'אם, סדנת הכנת סופגניות, הופעה אקוסטית של יוצרת מקומית, ערב חוויתי על קמפארי והארי פוטר ועוד ועוד.

במסגרת אירועי חנוכ'קטע כל מארח מייצר את התוכן שהוא רוצה – תערוכה, הופעה, סדנה, הרצאה, ערב סיפורים וכל רעיון אחר, מקורי וחדשני. הפסטיבל נותן את האפשרות לצעירים ליצור את התרבות שהיו רוצים לראות בעיר ולקדם רעיונות ויוזמות.  אירועי חנוכ'קטע נולדו במטרה להחזיר את המסורת של הדלקת נרות קהילתית ולחבר בין קהילת הצעירים בעיר.

נועה שמש, מובילת הרשת "באר שבע" סיפרה כי: "למרות מגפת הקורונה וביטול אירועי חנוכה רבים, בחרנו להמשיך את המסורת של אירועי חנוכ'קטע עם התאמות. יש לאירועים אלו יתרון מיוחד בכך שהם  מתקיימים באופן אינטימי ומצומצם . אנחנו מאמינים שכתושבים צעירים, יש לנו את הזכות והחובה ליצור כאן את אלטרנטיבת החיים בה אנחנו רוצים לחיות: עיר קהילתית, צבעונית ומלאת חיים והתרחשות גם בימים קשים אלו. באירועי חנוכ'קטע הבתים והמרחבים הקהילתיים הופכים להיות שוקקים ומעניינים, כשהצעירים  יוצרים זאת יחד בלי חברת הפקה, בצורה הכי קהילתית ומקומית שיש".

אורי כרמל, מנכ"ל ארץעיר בירך על היוזמה: ״אירועי חנוכ'קטע הם דוגמא מצוינת לתושבים שלוקחים יוזמה ופועלים כדי לקדם את העיר שלהם בעצמם. למרות ביטולם של אירועי תרבות בעקבות מגפת הקורונה, התושבים המקומיים מוכיחים שקהילה יזמית ומחוברת יכולה ליצור מציאות וסביבת חיים עירונית קהילתית משגשגת גם בתקופה מאתגרת שכזו."

האירועים פתוחים לקהל הרחב, ללא תשלום ובהרשמה מראש.
לפרטים מלאים אודות האירועים והרשמה


תגובות

End of content

No more pages to load