• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הסינפונייטה מזמינה את תושבי הנגב לצפות בקונצרטים ביוטיוב

ערוץ היוטיוב של הסינפונטייה הבאר שבעית מציע את מיטב הקונצרטים בביצועה, באורך מלא, מהעבר ומההווה, עד שייגמר מצב החירום המיוחד וניתן יהיה לשוב לאולמות

חזרה בכפוף להנחיות הקורונה. הסינפונייטה הבאר שבעית (צילום: באדיבות הסינפונייטה)

הסגר הממושך - גם סגר את אולמות המופעים בבאר שבע והנגב. גופי התרבות בעיר מצאו עצמם מושבתים, או בחל''ת מתמשך. פתרון חלקי, לפחות עד שאולמי ההופעות ייפתחו מחדש באיזה שהוא מתווה (שכיום נראה רחוק), הוא העלאתם ליוטיוב של הופעות, הצגות וקונצרטים.

הסינפונייטה הישראלית באר שבע מפעילה ערוץ YOUTUBE בו אפשר להאזין ולצפות בקונצרטים באורך מלא מהעבר ומההווה.

בערוץ היוטיוב של הסינפונייטה הישראלית באר שבע, אפשר בין היתר למצוא קונצרטים לילדים ולכל המשפחה לצד קונצרטים קלאסיים לכל מצב-רוח. 

הנה כמה המלצות: 

להרים את המצב רוח בבית  -  סגר והילדים משתגעים בבית? זה הזמן למסיבת DJ מוצרט  אצלכם בסלון. הסינפונייטה מארחת את אמן כלי ההקשה והמנצח חן צימליבטה ואת ה- DJ יואב אגם לקונצרט מוסיקה קלאסית קלה באווירת מסיבה קיצית. 

להתרווח על הספה עם כוס יין – הקונצרט "אמדאוס אמדאוס"  נפתח עם הפתיחה לאופרה "נישואי פיגרו", אחת מהאופרות הגדולות שכתב מוצרט ואחריה הסימפוניה מספר 40. בחלקו השני של הקונצרט מבוצעות שתי יצירות לפסנתר ולתזמורת מאת המלחין פרידריך שופן, עם הסולן הבינלאומי אסף קליינמן. בא לי תיאטרון עם הילדים -  "מי זה ביזה" מופע משולב של מוסיקה, תיאטרון ומחול לילדים ולכל המשפחה בניצוחו של מאסטרו דורון סלמון. בקונצרט הסינפונייטה בדו מז'ור וקטעים מתוך האופרה "כרמן". להתרפק על העבר עם קנקן תה ועוגיות  - בשנת 2003 הסינפונייטה קיימה קונצרט קלאסי מרגש לכבוד חגיגות 30 שנה לפעילות התזמורת. קטע בונוס חלומי: נגני הסינפונייטה מנגנים מביתם סקרצו מתוך חלום ליל קיץ של מנדלסוןאת כל הקונצרטים ועוד ניתן למצוא בעמוד היוטיוב : Israel Sinfonietta Beer Sheva 

תגובות

End of content

No more pages to load