• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ערד: אולם אורון המיתולוגי עובר שיפוץ

האולם הוותיק, שאירח פסטיבלים, מופעי זמר ואירועים מרכזיים בחיי העיר הדרומית, עובר שיפוץ נרחב שקינה לו פנים חדשותמני

אולם אורון (צילום: עיריית ערד)

קולנוע אורון, הממוקם בלב המרכז המסחרי של ערד עתיד לעבור בקרוב שיפוץ מקיף שישנה את פניו כחלק מתוכנית המתאר החדשה של המרכז המסחרי.

קולנוע אורון אירח במהלך השנים טקסים, מסיבות סיום בית ספריות ואירועי תרבות שהמרכזי מבינם הוא פסטיבל ערד. השיפוץ שעתיד לצאת לדרך יכלול שינוי של חזית המבנה למראה מודרני עם ויטרינות זכוכית, מסכי לד, בית קפה שיוקם במתחם ואף מתיחת פנים של האולמות עצמם.

וידאו: חתיכת נוסטלגיה - פסטיבל הזמר והפזמון משודר מאולם אורון (ארכיון רשות השידור - הערוץ הראשון)
​​​​​​​

עלות שיפוץ האולם היא 19 מיליון ₪ ותמומן בסיוע משרד השיכון, מפעל הפיס ובשיתוף ארגון JNF אנגליה. שינוי פני אולם אורון הוא חלק מתוכנית המתאר שעתידה לשנות את פניו של המרכז המסחרי המיתולוגי של העיר. התוכנית העתידית מהווה חלק ממתווה ההתחדשות כוללני לעיר שמטרתה  לייצר תמונת עתיד כוללת שתקבע את מדיניות הפיתוח של העיר ל 20 -30 השנים הבאות. לתוכנית המתאר החדשה שותפים גורמי תכנון, אדריכלות, יועצים כלכליים, אסטרטגיים, משרדי ממשלה וכמובן שותפה לתכנון עיריית ערד, באמצעות הנהלת העיר ומחלקת ההנדסה.

ניסן בן חמו, ראש עיריית ערד: " אחרי שיפוץ הקונסרבטוריון ומוסדות נוספים יוצא לדרך גם שינוי פניו של אולם אורון  וזאת על מנת להחזיר את התרבות חזרה לעיר ולעודד צריכה של מופעים והצגות.  אולם אורון מהווה מוסד תרבות מרכזי בעיר, שאירח אלפי מופעי תרבות וטקסים רשמיים ברבות השנים. תכנית המתאר המוצעת כוללת לא רק את שינוי האולם אלא גם שיפוץ השכונות הוותיקות, אזור התעשייה, ושינוי כולל של המרכז המסחרי שסובב את האולם".


תגובות

End of content

No more pages to load