• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גם אחרי 25 שנה – החיים עדיין בלאפה

תזמורת ירושלים מזרח ומערב ולהקת טיפקס, מגיעים למופע בהיכל לאמנויות הבמה בבאר שבע לציון 25 שנה לאלבום המצליח ביותר בתולדות הלהקה. המופע, בהשתתפות 35 נגנים, יכלול את כל להיטי האלבום שכבר הפך לקלאסיקה

להקת טיפקס (צילום: רונן אקרמן)

מי היה מאמין שלפני 25 שנה, כשלהקת טיפקס הוציאה את אלבומם המצליח ביותר "החיים שלך בלאפה" שהפך לקלאסיקה, יענו החיים של כולנו בימים אלו להגדרה הזו. אבל חיי התרבות בבירת הנגב מתחילים להתעורר מחדש, ואחרי ההופעות של הסינפונייטה הישראלית באר שבע, יהורם גאון ועוד, בהיכל לאמניות הבמה, מגיע האולם לשיא חדש בשבוע הבא, מופע "החיים שלנו בלאפה" של להקת טיפקס ותזמורת ירושלים מזרח ומערב בהשתתפותם של 35 נגנים, שייערך ביום ראשון הקרוב בשעה 20.30. 

בתחילת חודש מארס נערכה הופעת הבכורה בנוכחות מאות צופים נלהבים במעלה אדומים, ועכשיו, אחרי יותר מארבעה חודשים הם חוזרים להופיע. המופע ייערך בניצוחם של מתן יונה ותום כהן (לסירוגין) ויכלול את כל הלהיטים מכל הזמנים: "בתוך נייר עיתון", "מה עשית", "כשאני איתך אני כמו דג", "איזה עולם", "תן לי חתימה", "נשיקה לדוד", "עננה", "אם יפול גולרע", "מה הלכת ממנו", "אל תשכחי לזכור אותי", "אני אוהב אותך" ועוד הפתעות. 

תזמורת ירושלים מזרח ומערב (צילום: אורית פניני)

קובי אוז: "נהדר לחזור לבמות ולקהל שאנחנו כל כך אוהבים. אין טבעי מהחיבור שלנו עם תום כהן. הבחור המבריק הזה העמיד תזמורת מושלמת שכוללת בתוכה את כל מה שיפה בישראל, את התרבויות השונות והמגוון הרב, בעיני התזמורת היא כמו טיפקס של הנגינה הקלאסית - מחברת את הלב למקום הנכון. פגשתי את תום בעבר עוד כשהיה מנצח בתזמורת האנדלוסית אשקלון, ומאז במשך השנים ראיתי אותו מנצח על קונצרטים מופתיים, ושמעתי אותו בפינות הרדיו אצל רינו צרור מרביץ מנעד במאזינים. תום הוא חבר לדרך המוסיקלית שלי, והוא וחברי התזמורת מעשירים את המוסיקה הרב תרבותית שלנו ומטעינים אותה בצבעים נוספים. בעזרת תזמורת ירושלים מזרח מערב ניתן דגש לצבע הצפון אפריקני ביצירתנו. המופע יהיה 'טיפקס 4K' ! מחכים!"

תום כהן מודה שהוא מעריץ של הלהקה עוד מנעוריו: "אני גדלתי על טיפקס והיו לי את כל האלבומים שלהם, כשעוד בקסטה היה סליל. טיפקס הם מחלוצי ה״מזרח מערב״ עוד הרבה לפני שאני חלמתי להיות מוסיקאי מקצועי. בשבילי, להופיע עם טיפקס זה ציון דרך בחיים בכלל ובקריירה המוסיקלית בפרט. וחוץ מזה, כל כך כיף להיות עם קובי אוז על הבמה".

תום כהן (צילום: דניאל קמינסקי)​​​​​​​

יאיר נגיד, ראש מינהל תרבות ומנכ"ל המשכן לאמנויות הבמה: "יצרנו עם עיריית באר שבע ומשרד התרבות 'שיגרת חירום' הכי בטוחה והכי מפוקחת. אנשים חייבים לדעתי את ההתנתקות הזו של שעה וחצי לספיגת תרבות. אנחנו מחכים בכיליון עיניים ואוזניים למופע המדובר הזה".

*המופע ייערך בהתאם להנחיות משרד הבריאות


לרכישת כרטיסים

טל. 1-700-508-408

12.7  המשכן לאמנויות הבמה, באר שבע

תגובות

End of content

No more pages to load